Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Засуджено мешканця міста Прилуки за пропаганду та виправдання війни

09 вересня 2022, 10:55

7 вересня 2022 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області постановив вирок щодо кримінального провадження по обвинуваченню громадянина А. у вчиненні злочину, передбаченого статтею 436 Кримінального кодексу України, як розповсюдження матеріалів із публічними закликами до агресивної війни.

Громадянин, усвідомлюючи злочинність своїх дій, знаходячись за місцем свого проживання в місті Прилуки, за допомогою мобільного телефону та використовуючи особистий профіль у соціальній мережі російського походження, умисно розповсюдив матеріали інших користувачів цієї соціальної мережі, а саме, публікацію, в якій містяться публічні заклики до агресивної війни.

Під час судового розгляду обвинувачений А. повністю визнав свою вину за предʼявленим обвинуваченням. У скоєному щиро розкаюється, шкодує про вчинене, запевняє про недопущення протиправної поведінки в майбутньому та просив пом’якшити міру покарання.

Дослідивши всі матеріали справи, суд визнав винним обвинуваченого А. і призначив йому покарання у виді 3 років позбавлення волі із встановленим іспитовим строком тривалістю в 2 роки.

Вирок суду ще не набрав законної сили.

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області