Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Рада суддів України розпочала співбесіди з кандидатами на посаду судді КСУ

23 червня 2022, 16:39

23 червня 2022 року члени Ради суддів України зібрались на спеціальне засідання, під час якого відбулись співбесіди з кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України. 23 червня про себе членам Ради розповіли перші вісім кандидатів на посаду судді КСУ.

З порядку денного засідання, участь в якому взяли 29 членів Ради суддів України, було знято питання щодо перенесення дати проведення ХІХ позачергового з’їзду суддів України.

Голова Ради суддів України Богдан Моніч, відкриваючи засідання повідомив, що до Ради суддів України від громадської правозахисної організації надійшли аналітичні довідки щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України, а відтак всім кандидатам буде надана можливість ознайомитись зі змістом цих довідок та запропоновано надати, за бажанням, пояснення в письмовому вигляді стосовно вказаної інформації.

23 червня співбесіди відбулись з наступними кандидатами:

Ігор Бичков - суддя Ковпаківського районного суду м. Суми;

Олександр Водянніков - національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні;

Наталія Денисенко - завідувач науково-аналітичного відділу Управління правової експертизи Секретаріату Конституційного Суду України;

Олег Ігнатюк - суддя Київського апеляційного суду;

Олександр Коровайко - Голова Херсонського апеляційного суду;

Олексій Лясковець - адвокат;

Михайло Малетич - суддя Вищого господарського суду України;

Ігор Міненков - заступник начальника організаційно-методичного відділу СУ ГУНП в Запорізькій області.

Ухвалювати рішення щодо рекомендацій на посаду судді Конституційного Суду України члени Ради суддів України будуть після проведення співбесід зі всіма кандидатами та обговорення.

Нагадаємо, що кандидати на посаду судді КСУ можуть брати участь у співбесіді як особисто, так і з допомогою відеоконференцзв'язку, позаяк співбесіди відбуваються в онлайн режимі з використанням платформи для відеоконференцій Zoom, а переглянути засідання можна на YouTube каналі Ради суддів України.

Рада суддів України