Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВРП: Для забезпечення роботи Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ є необхідність у додатковому приміщенні

24 листопада 2021, 17:20

Вища рада правосуддя вживає всіх заходів для початку роботи Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ. Саме тому Рада звернулась до Державної судової адміністрації України з ініціативою щодо передачі частини будівлі, в якій наразі знаходиться Вища кваліфікаційна комісія суддів України, у користування ВРП.

Потреба у додатковому приміщенні виникла у зв’язку з необхідністю розміщення Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ, помічників і перекладачів, залучених для забезпечення здійснення нею повноважень, а також працівників секретаріату Вищої ради правосуддя, які надаватимуть організаційну допомогу членам Конкурсної комісії.

Відповідно до положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у редакції Закону України № 1629-IX Конкурсна комісія є допоміжним органом Вищої ради правосуддя, що утворюється для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та формування переліку кандидатів на посаду члена ВККСУ, які відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Конкурсної комісії здійснює секретаріат Вищої ради правосуддя.

Вища рада правосуддя