Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Керівника польотами та командира військової частини, підозрюваних у порушенні правил польотів та експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу літака Ан-26Ш у місті Чугуєві Харківської області, залишено під вартою

21 січня 2021, 17:28

21 січня 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту в інтересах підозрюваних Г. та Ж. на ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 22 грудня 2020 року, якими задоволено клопотання слідчого Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань та застосовано до підозрюваних Г. та Ж. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у межах строку досудового розслідування, до 13 лютого 2021 року включно.

За результатом апеляційного розгляду ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 22 грудня 2020 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Г. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 416 («Порушення правил польотів або підготовки до них»), ч. 3 ст. 425 («Недбале ставлення до військової служби») Кримінального кодексу України, а громадянин Ж. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 («Порушення правил польотів або підготовки до них») Кримінального кодексу України.

Київський апеляційний суд