Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВАКС обрав запобіжний захід до підозрюваної у вигляді тримання під вартою у справі про заволодіння понад 54 млн грн державного бюджету компанією ТОВ «Золотий Мандарин Ойл»

15 жовтня 2020, 12:38

 

У понеділок, 12 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора та обрав підозрюваній, яка є адвокатом та  колишньою помічницею екснародного депутата, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.  Ураховуючи, що підозрювану оголошено у міжнародний розшук, запобіжний захід обрано за відсутності підозрюваної відповідно до ч. 6 ст. 193 КПК України.

Нагадаємо, працівники правоохоронних органів повідомили про підозру шістьом особам у справі "Золотий Мандарин Ойл". За версією слідства,  вказані особи упродовж 2013–2016 років завдали збитків Державному бюджету на понад 54 млн грн.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вищий антикорупційний суд