Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Санаторій "Шкло" запрошує на відпочинок та оздоровлення працівників органів у системі правосуддя

16 червня 2020, 12:54

В умовах часткових карантинних заходів та обмеженою можливістю відпочинку за кордоном, державне підприємство "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло" відновило роботу лікувальної бази та запрошує на відпочинок й оздоровлення  з повним дотриманням санітарно-епідеміологічних норм з 22 червня 2020 року.

Державне підприємство "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло" розташовано у в однойменному селі Яворівського району за 40 км від Львова, у мальовничому змішаному лісопарку Розточчя площею 80 га, оточеному масивами соснових лісів.

                                                                                                  

Санаторно-курортний лікувальний центр створює унікальний комплекс природних лікувальних ресурсів: гориста місцевість, чисте повітря, власні питні джерела слабомінералізованої води "Нафтуся-Шкло", лікувальні властивості якої були описані ще у 1576 році,  сірководневі джерела малої і середньої мінералізації, торф’янисто-мiнеральнi лiкувальнi грязі, фітотерапія, озонотерапія, інше.

Лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасною медичною апаратурою, дозволяє кваліфіковано проводити діагностику та ефективне лікування захворювань гепатобіліарної, нервової систем, системи кровообігу, захворювань та травм органів опори та руху, урологічних захворювань, захворювань жіночих статевих органів, захворювань шкіри.

Всі контакти Ви знайдете за посиланням: http://sankur-shklo.com.ua/dwelling

Контакти для зв'язку:

телефони: (03256) 42-6-45, +38(097) 781 22 70;

адреса: 81051, Львівська область, Яворівський район, смт. Шкло, вул. Курортна,1.

Колектив ДП "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло" чекає на відвідувачів і готовий відновлювати їхні фізичні та душевні сили.

Будьте здорові разом зі "Шкло".

За повідомленням прес-служби ДСА України