Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відтепер доступ до Восьмого ААС можливий за електронними документами у додатку «Дія»

29 травня 2020, 10:39

28 травня 2020 року було внесено зміни до «Правил пропуску та перебування осіб у приміщенні Восьмого апеляційного адміністративного суду та в’їзду на його територію транспортних засобів» у частині ідентифікації відвідувачів суду за документами, які посвідчують особу, в електронному вигляді з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Таким чином, тепер у Восьмому ААС забезпечено можливість відвідування адміністративної будівлі суду на підставі документів, які пред’являються (надаються) особою в електронному вигляді з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Особа, яка бажає потрапити в суд, може подавати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний додаток «Дія» як електронну копію паспорта громадянина України у формі картки та/або паспорта громадянина України для виїзду за кордон та/або національного посвідчення водія України. Пред’явлення електронних документів не потребує додаткового пред’явлення документів, що посвідчують особу, у паперовому вигляді.

Зверніть увагу, що перевірка достовірності е-паспорта громадянина України, е-паспорта для виїзду за кордон та/або е-посвідчення водія здійснюється за допомогою технічних засобів, зокрема з використанням унікального електронного ідентифікатора (QR-коду), який забезпечує отримання даних з Реєстру інформаційними ресурсами єдиної інформаційної системи МВС на запит Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

 

Правила пропуску та перебування осіб у приміщенні Восьмого апеляційного адміністративного суду та в’їзду на його територію транспортних засобів зі змінами, внесеними наказом голови Восьмого апеляційного адміністративного суду №45 від 28 травня 2020 року розміщено у розділі «Про суд», підрозділ «Нормативно-правові засади діяльності суду».

Нагадуємо, що у Восьмому ААС на період карантину встановлено особливий режим роботи суду, що включає обмежений доступ до приміщення. З метою дотримання протиепідеміологічних заходів безпеки, пропуск дозволено лише суддям, працівникам апарату суду та учасникам процесу за умови пред’явлення судового виклику на поточну дату. Також в обов’язковому порядку співробітники Служби судової охорони проводять скринінг температури тіла (не може перевищувати 37,2 градусів Цельсія) та встановлюють наявність/відсутність очевидних ознак респіраторних захворювань (блідість обличчя, почервоніння очей, лихоманка, кашель, утруднене дихання, тощо).

За повідомленням прес-служби суду