Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Студенти-правники та школярі ознайомились із тонкощами адміністративного судочинства

08 жовтня 2019, 15:26

7 жовтня 2019 року у Дніпропетровському окружному адміністративному суді, за ініціативи голови суду Андрія Коренева,  відбулася зустріч працівників суду з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Барвінок" та студентами-правниками Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в рамках заходу «День відкритих дверей у суді».

Захід організували та провели напередодні професійного свята «Дня юриста», з метою підтримки загального рівня правової культури та вдосконалення правової освіти молоді.

Гостей зустріли заступник голови суду Володимир Горбалінський та судді Василь Ільков, Андрій Рищенко, Наталія Захарчук-Борисенко, Олена Маковська, Наталія Турлакова, Олена Луніна та проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко.

Екскурсію приміщенням суду школярам провела керівник апарату суду Наталія Чуфарова, яка розповіла з чого починається реєстрація документів, що надходять до суду, та який шлях проходить позовна заява, перш ніж потрапити на стіл до судді.

Потім судді провели для дітей «Урок справедливості». Разом зі студентами-правниками вони обговорили поняття «справедливості» і як її можна відновити через суд. Учні висловлювали свої думки щодо шляхів справедливого вирішення спору між героями мультфільму.

 

Найемоційнішим як для дітей, так і студентів було проведення модельного судового засідання, під час якого майбутні юристи мали змогу спробувати себе в ролі учасників судового процесу: суддів, секретаря судового засідання, позивача, відповідача та третьої особи, щоб на практиці застосувати здобуті знання, уміння та навички і продемонструвати школярам як вирішується адміністративний спір.

По закінченню зустрічі на дітей чекав смачний обід та багато солодких подарунків, які вони повезли своїм друзям – молодшим вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Барвінок".

За повідомленням прес-служби суду