Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У 7ААС вперше в Україні відкрито локальну кафедру адміністративного права

10 вересня 2019, 14:03

7ААС стає простором для формування грамотних та прогресивних юристів. У нашому суді вперше в Україні відкрито локальну кафедру адміністративного права.

Ця новація з’явилась завдяки  внесенню змін до меморандуму між Сьомим апеляційним адміністративним судом та  Донецьким національним університетом ім. В. Стуса.  Керівництво установ голова 7ААС Віталій Кузьмишин та ректор вузу Роман Гринюк сьогодні скріпили підписами цю важливу зміну у нашій співпраці.

«Legal space» – це відкритий простір для втілення найкреативніших ідей юного покоління правників. Двері 7ААС відкриті не лише для екскурсій та модельних судових засідань, а й для нових проектів, які максимально допоможуть реалізувати потенціал майбутніх юристів. Наша спільна мета – це професійний та всебічно розвинені юристи, які будуть взмозі розбудовувати нашу державу та упорядковувати демократичне суспільство.

Меморандум між 7ААС та ДонНУ ім. В. Стуса було підписано ще у травні 2019 року, сьогодні ж скріплено підписами документ зі змінами. До договору внесено розділ про юридичний простір «Legal space», який передбачає створення потужної платформи для адміністративного права: проведення занять на базі 7ААС, проходження практики, надання бази для наукових робіт, організація модельних судових засідань та інші види співпраці.

 

 
     
 
     
 

За повідомленням прес-служби суду