Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд виправдав Одеського міського голову Геннадія Труханова та інших посадових осіб по справі «Краян»

09 липня 2019, 18:31

Малиновський районний суд м. Одеси ухвалив вирок, яким виправдав осіб, обвинувачених у заволодінні  коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (частина п'ята статті 191 Кримінального кодексу України)

Суд за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв’язку прийняв рішення про відсутність у діях Одеського міського голови – Труханова Г.Л.  та інших посадових осіб складу злочину, передбаченого частиною п'ятою статті 191 Кримінального кодексу України.

Слід зазначити, що обвинувачені у судовому засіданні свою провину не визнали. Натомість, сторона обвинувачення просила призначити покарання, пов’язане з позбавленням волі.

Справа розглядалась колегіально - у складі головуючого судді Черево С.П. , суддів Корой В.Д. та Передерко Д.П.

На даний час вирок не набрав законної сили.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному кримінальному провадженю можна здійснити за номером - 521/17260/18.

Інформаційно: відповідно до обвинувального акту, Одеський міський голова – Труханов Г.Л. та інші посадові особи обвинувачувались у заволодінні коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах під час купівлі будівлі колишнього заводу «Краян» групою осіб.

 

За повідомленням прес-служби суду