Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Перший заступник Сумського міського голови сплатить штраф за неявку в судове засідання без поважних причин

10 січня 2019, 17:25

Сьогодні, 10 січня 2019 року, мав відбутися розгляд кримінального провадження за обвинуваченням першого заступника Сумського міського голови громадянина В., у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).

Проте обвинувачений в судове засідання не з`явився, хоча був належним чином сповіщений про час та місце розгляду справи. Суд про причини своєї неявки він не повідомив, доказів поважності причин неприбуття не надав. Усі ці обставини було розцінено судом як неявка без поважних причин та невиконання процесуального обов’язку. А тому судом винесено ухвалу, якою на обвинуваченого накладено грошове стягнення за невиконання процесуального обов’язку, стягнувши з нього на користь держави 960,5 гривень.

 Одночасно повідомляємо, що від захисника обвинуваченого надійшла заява про відкладення розгляду справи.  

Наступне судове засідання призначене на 17 січня 2019 року.

Головуючий суддя Сибільов О.В.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 591/6692/16-к.

Інформаційно: перший заступник Сумського міського голови обвинувачується у незаконному звільненні працівників з роботи з особистих мотивів, кваліфікуючими ознаками якого є дії, вчинені повторно та стосовно вагітних жінок громадянок Д. та Р.

 

За повідомленням прес-служби Зарічного р/с м. Сум