Задати питання

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

Підозрюваній у викрадені малолітньої дитини обрано запобіжний захід та призначена судова-психіатрична експертиза

08 листопада 2017, 12:15

5 листопада 2017 року приблизно 14 годині 30 хвилин підозрювана підійшла до малолітнього хлопчика, 23.10.2008 року народження, та під приводом скористатися його мобільним телефоном заговорила із ним.  В ході розмови повідомила хлопчику, що вона родичка його матері , та мати поїхала із міста Одеси у відрядження та попросила її, щоб вона доглянула його на час відрядження. В подальшому, вказала хлопчику йти із нею, після чого вивела його із подвір’я будинку і направилася із ним в не встановленому напрямку. 06 листопада 2017 року о 14 годині разом із малолітнім хлопчиком була затримана біля  ринку «Привоз».

У ході судового засідання, яке відбулося 07  листопада 2017 році у Малиновському районному суді м. Одеси, підозрюваній було обрано запобіжній захід у вигляді домашнього арешту, з забороною залишати житло цілодобово.

Сьогодні , 08 листопада 2017 року, у Малиновському районному судді м. Одеси судом винесено ухвалу про призначення судово-психіатричної експертизи, для проведення якої направили підозрювану до відділення судово-психіатричної експертизи КУ «ООМЦПЗ» строком на 2 місяці.

Джерело

За повідомленням прес-служби суду