Задати питання

Апеляційним судом міста Києва розглянуто апеляційну скаргу, подану в інтересах депутата ВРУ Добкіна М.М.

05 вересня 2017, 10:05

За повідомленням прес-служби Апеляційного суду міста Києва, 4 вересня 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах Добкіна М.М., на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 19 липня 2017 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в ОВС п’ятого відділу з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України про накладення арешту на майно підозрюваного Добкіна М.М. та накладено арешт на нерухоме та рухоме майно, визначене ухвалою, що належить підозрюваному Добкіну М.М. на праві власності.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 19 липня 2017 року – залишити без змін;

апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах Добкіна М.М. – залишити без задоволення.

Нагадаємо, Добкін М.М. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем»), ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190 («Шахрайство») Кримінального кодексу України.

Джерело 

Прес-центр судової влади України