Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Загальна кількість судів за штатним розписом у регіоні 477
Загальна кількість вакантних посад за штатним розписом у регіоні 33
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Вік (повних років) |
Відомості про освіту (спеціаліст, магістр): найменування ВУЗ (дата закінчення) |
Загальний стаж роботи в галузі права |
Дата висновку кваліфікаційної комісії про підготовленість кандидата до судової роботи |
З якого часу перебуває у кадровому резерві (дата заяви щодо зарахування) |
До резерву на посаду судді якого суду виявив бажання бути зарахованим кандидат |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Демидова Віра Костянтинівна |
53 |
Харківський юридичний інститут, 1980 р. |
32р. |
|
16.03.2009, 28.05.2009 |
Гірницький районний суд м.Макіївки; Центрально-міський районний суд м.Макіївки |
2 |
Коровніченко Олена Миколаївна |
44 |
Донецький державний університет, 1993 р. |
14р. |
|
22.04.2009, 16.06.2009 |
Гірницький районний суд м.Макіївки; Центрально-міський районний суд м.Макіївки |
3 |
Пустовойт Тетяна Валеріївна |
30 |
Маріупольський гуманітарний інститут, 1999р. |
6р. |
02.03.2006 |
07.12.2005 |
Іллічівський районний суд м. Маріуполя |
4 |
Старовецький Володимир Іванович |
44 |
Саратовський юридичний інститут, 1990 р. |
16р. |
06.04.2006 |
06.04.2006 |
Калінінський райсуд м. Горлівки |
5 |
Федотова Вікторія Миколаївна |
30 |
Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2000р. |
9р. |
10.08.2006 |
10.08.2006 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
6 |
Склеповий Ярослав Анатолійович |
29 |
Прикарпатський університет ім. Стефаніка, 2003 |
4р. |
12.10.2006 |
12.10.2006 |
Великоновосілківський районний суд; Краматорський міський суд; Ясинуватський міськрайонний суд |
7 |
Бухтіярова Оксана Миколаївна |
29 |
Таврійський національний університет ім. Вернадського, 2003 р. |
4р. |
19.12.2006 |
19.12.2006 |
Дзержинський міський суд |
8 |
Заборський Вячеслав Олександрович |
36 |
Донецький юридичний інститут, 2004р. |
3р. |
18.01.2007 |
18.01.2007 |
Будьоннівський районний суд м. донецька |
9 |
Злуніцина Яна Олександрівна |
33 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 1997р. |
9р. |
18.01.2007 |
18.01.2007 |
Петровський районний суд м. Донецька |
10 |
Лук"янова Олена Вікторівна |
27 |
Донецький національний університет, 2002р. |
4р. |
01.02.2007 |
01.02.2007 |
Центрально - Міський районний суд м. Горлівки |
11 |
Карабут Марина Вікторівна |
30 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000р. |
10р. |
01.02.2007 |
01.02.2007 |
Краматорський міський суд |
12 |
Бакунець Олександр Адамович |
44 |
Донецький державний університет, 1991р. |
18р. |
01.02.2007 |
01.02.2007 |
Київський районний суд м. Донецька Куйбишевський районний суд м. Донецька |
13 |
Галкін Артем Вікторович |
33 |
Донецький національний університет, 2001р. |
8р. |
01.03.2007 |
01.03.2007 |
Київський районний суд м. Донецька |
14 |
Смирнова Ірина Юріївна |
26 |
Донецький національний університет, 2003р. |
3р. |
01.03.2007 |
01.03.2007 |
Калінінський районний суд м. Горлівки |
15 |
Пугач Родіон Іванович |
39 |
Військовий Червонопрапорний інститут, 1991р. |
16р. |
01.03.2007 |
01.03.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
16 |
Могильницька Ольга Андріївна |
29 |
Донецький національний університет, 2001р. |
6р. |
15.03.2007 |
15.03.2007 |
Калінінський районний суд м. Горлівки, Селидівський міськсуд |
17 |
Марченко Валентин Вікторович |
36 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 1997р. |
10р. |
15.03.2007 |
15.03.2007 |
Гірницький районний суд м. Макіївки |
18 |
Мусіченко Світлана Миколаївна |
28 |
Донецький національний університет, 2003р. |
7р. |
15.03.2007 |
15.03.2007 |
Центрально - Міський районний суд м. Горлівки |
19 |
Гороховський Юрій Юрійович |
31 |
Університет внутрішніх справ м. Харків, 1997р. |
9р. |
15.03.2007 |
15.03.2007 |
Пролетарський районний суд м. Донецька |
20 |
Гудзовська Тетяна Миколаївна |
28 |
Національний університет внутрішніх справ, 2002р. |
7р. |
29.03.2007 |
29.03.2007 |
Харцизький міський суд |
21 |
Зотагін Олександр Вікторович |
28 |
Донецький національний університет, 2002р. |
4р. |
29.03.2007 |
29.03.2007 |
Центрально - Міський районний суд м. Макіївки |
22 |
Руденко Владислав Олександрович |
29 |
Національний університет внутрішніх справ, 2002 р. |
6р. |
29.03.2007 |
29.03.2007 |
Старобешівський районий суд Донецької області |
23 |
Сидорова Марина Володимирівна |
30 |
Донецький національний університет, 2004р. |
4р. |
29.03.2007 |
29.03.2007 |
Харцизький міський суд |
24 |
Дмитрієва Наталя Володимирівна |
26 |
Маріупольський гуманітарний інститут, 2003р. |
4р. |
12.04.2007 |
12.04.2007 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
25 |
Воєводін Олександр Анатолійович |
35 |
Донецький національний університет, 2001р. |
3р. |
12.04.2007 |
12.04.2007 |
Пролетарський районний суд м. Донецька |
26 |
Кожушко Тетяна Олександрівна |
26 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003р. |
3р. |
12.04.2007 |
12.04.2007 |
Костянтинівський міськрайонний суд |
27 |
Рибкін Олексій Анатолійович |
36 |
Донецький інститу економіки та господарського права, 1998р. |
11р. |
12.04.2007 |
12.04.2007 |
Димитровський міський суд |
28 |
Тимофєєва Світлана Вікторівна |
27 |
Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, 2003 р. |
7р. |
26.04.2007 |
26.04.2007 |
Калінінський районний суд м. Донецька |
29 |
Починкова Ірина Валеріївна |
28 |
Донецький національний університет, 2003р. |
3р. |
10.05.2007 |
10.05.2007 |
Мар"їнський районний суд |
30 |
Мащенко Світлана Василівна |
28 |
Університет внутрішніх справ м. Харків, 2000р. |
7р. |
24.05.2007 |
24.05.2007 |
Центраьно - Міський районний суд м. Макіївки |
31 |
Іванець Олександр Дмитрович |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2001р. |
6р. |
24.05.2007 |
24.05.2007 |
Іллічівський районний суд м. Маріуполя |
32 |
Лук"янчикова Олена Вікторівна |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003р. |
4р. |
24.05.2007 |
24.05.2007 |
Костянтинівський міськрайоний суд |
33 |
Божина Яна Віталіївна |
31 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2001р. |
10р. |
07.06.2007 |
07.06.2007 |
Артемівський міськрайонний суд |
34 |
Гавриленко Юрій Іванович |
39 |
Донецький національний університет, 1995р. |
11р. |
07.06.2007 |
07.06.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
35 |
Галівець Ірина Вікторівна |
26 |
Донецький національний університет, 2003р. |
4р. |
07.06.2007 |
07.06.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
36 |
Пятінцев Ернест Васильович |
41 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002р. |
9р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Совєтський районний суд м. Макіївки |
37 |
Сидоренко Ліна Миколаївна |
26 |
Донецький національний університет, 2003р. |
5р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Ленінський районний суд м. Донецька |
38 |
Карташев Олег Олександрович |
32 |
Донецький національний університет, 2002р. |
8р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Мар"їнський районний суд |
39 |
Ковальов Ігор Павлович |
28 |
Донецький національний університет, 2001р. |
6р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Кіровський районний суд м. Донецька |
40 |
Білоус Марина Олексіївна |
38 |
Донецький державний університет, 1994р. |
15р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Ясинуватський міськрайонний суд |
41 |
Максимова Наталія Миколаївна |
26 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2003р. |
9р. |
21.06.2007 |
21.06.2007 |
Гірницький районний суд м. Макіївки |
42 |
Білоус Іван Григорович |
30 |
Харкіський державний педагогічний університет ім. Сковороди, 1999 р. |
7р. |
05.07.2007 |
05.07.2007 |
Краматорський міський суд |
43 |
Матвєєва Юлія Олександрівна |
26 |
Донецький національний університет, 2004р. |
6р. |
05.07.2007 |
05.07.2007 |
Іллічівський райсуд м. Маріуполя |
44 |
Панченко Олена Олександрівна |
31 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2001 р. |
8р. |
05.07.2007 |
05.07.2007 |
Авдіївський міський суд, Калінінський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд |
45 |
Третьяк Світлана Леонидівна |
41 |
Донецький національний університет, 2002 |
8р. |
05.07.2007 |
05.07.2007 |
Кіровський міський суд |
46 |
Федорова Оксана Федорівна |
37 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2003р., факультет підготовки професійних суддів Національної юридичної академії україни ім.Я.Мудрого |
4р. |
05.07.2007 |
05.07.2007 |
Селидівський міський суд,Ленінський райсуд м. Донецька, кадровий резерв суддів Донецької області |
47 |
Бойко Катерина Олександрівна |
26 |
Харківський державний університет ім. Г.С. Сковороди, 2003р. |
5р. |
19.07.2007 |
19.07.2007 |
Пролетарський районний суд м. Донецька |
48 |
Чеботаєва Наталія Миколаївна |
41 |
Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2003 р. |
5р. |
19.07.2007 |
19.07.2007 |
Харцизький міський суд |
49 |
Рожкова Лілія Олесандрівна |
34 |
Маріупольський гуманітарний інститут, 2001р. |
7р. |
19.07.2007 |
19.07.2007 |
Приморський райсуд м. Маруполя |
50 |
Карпов Олексій Геннадійович |
26 |
Маруіпольський гуманітарний інститут, 2003р. |
3р. |
19.07.2007 |
19.07.2007 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
51 |
Кандаурова Ірина Вікторівна |
34 |
Донецький національний університет, 2002р |
8р. |
19.07.2007 |
19.07.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
52 |
Буйнов Олександр Сергійович |
28 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2002р. |
5р. |
30.08.2007 |
30.08.2007 |
Кіровський міський суд |
53 |
Кириченко Олена Сергіївна |
27 |
Луганська академія внутрішніх справ ім. 10-річчя незалежності України, 2005р. |
6р. |
20.09.2007 |
20.09.2007 |
Сніжнянський міськсуд, Шахтарський міськрайонний суд |
54 |
Пєшков Артем Леонідович |
29 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002 р. |
5р. |
20.09.2007 |
20.09.2007 |
Добропільський міськрайонний суд |
55 |
Мірович Наталія Геннадіївна |
31 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 1999 р. |
8р. |
20.09.2007 |
20.09.2007 |
Кіровський райсуд м. Донецька |
56 |
Кучерява Олександра Геннадіївна |
30 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004 р. |
3р. |
20.09.2007 |
20.09.2007 |
Приморський райсуд м. Маруполя |
57 |
Маньковська Олена Юріївна |
26 |
Національний університет внутрішніх справ м. Харків, 2003 р. |
3р. |
20.09.2007 |
20.09.2007 |
Гірницький районний суд м. Макіївки |
58 |
Леміщенко Ольга Олегівна |
29 |
Національний університет внутрішніх справ м. Харків |
3р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
59 |
Непокритий Ігор Петрович |
26 |
Донецький національний університет |
4р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
Харцизький міський суд |
60 |
Андрєєва Світлана Анатоліївна |
35 |
Донецький інститут внутрішніх справ |
5р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
Київський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд |
61 |
Снісаренко Крістіна Сергіївна |
25 |
Донецький національний університет |
4р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
Ворошиловський райсуд м. Донецька |
62 |
Іванова Світлана Вікторівна |
27 |
Донецький національний університет |
3р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
Куйбишевьский райсуд м. Донецька, кадрвоий резерв суддів Донецької області |
63 |
Бистрова Ліля олександрівна |
31 |
Донецький національний університет |
4р. |
11.10.2007 |
11.10.2007 |
Микитівський райсуд м. Горлівки, Дебальцевський міський суд |
64 |
Савранський Олесандр Вікторович |
30 |
Донецький інститут внутрішніх справ |
8р. |
25.10.2007 |
25.10.2007 |
Гірницький районний суд м. Макіївки |
65 |
Мітєва Наталія Володимирівна |
31 |
Київський університет права Національної академії наук України, 2005р. |
5р. |
25.10.2007 |
25.10.2007 |
Кіровський райсуд м. Донецька, Добропільський міськрайонний суд, Великоновосілківський районний суд |
66 |
Мілявський Євген Вікторович |
39 |
національна юридична академія ім. Я. Мудрого |
12р. |
25.10.2007 |
25.10.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
67 |
Поповиченко Олександр Миколайович |
47 |
Харківський юридичний інститут, 1985 р. |
21р. |
25.10.2007 |
25.10.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області, Жовтневий районний суд м.Маріуполя, Дебальцевський міський суд, Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Красноармійський міськрайонний суд, Ворошиловський районний суд |
68 |
Череповський Євген Володимирович |
27 |
національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2003р. |
6р. |
25.10.2007 |
25.10.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
69 |
Самохіна Лариса Володимирівна |
34 |
Донецький національний університет, 1997р. |
11р. |
08.11.2007 |
08.11.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
70 |
Гончарова Аліна Олександрівна |
26 |
національна юридична академія ім. Я. Мудрого |
5р. |
08.11.2007 |
08.11.2007 |
Слов"янський міськрайонний суд |
71 |
Олейніченко Оксана Анатоліївна |
30 |
Донецький національний університет, 2002 |
5р. |
08.11.2007 |
08.11.2007 |
Калінінський райсуд м. Донецька |
72 |
Мринська Інна Вікторівна |
27 |
національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2002р. |
5р. |
08.11.2007 |
08.11.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
73 |
Завгородній Олександр Сергійович |
29 |
Університет внутрішніх справ м. Харків, 2000р. |
7р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
Червоногвардійський райсуд м. Макіївки |
74 |
Шкурко Марина Вікторівна |
29 |
Національна академія України ім. Я. Мудрого |
5р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
Докучаєвський міськсуд |
75 |
Попович Тамара Миколаївна |
50 |
Харківський юридичний інститут, 1988 |
17р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
76 |
Шемлій Тетяна Валентинівна |
43 |
Харківський юридичний інститут ім. Дзержинського, 1991 |
16р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
77 |
Голубнича Оксана Олександрівна |
30 |
Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 1998 |
9р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
Волноваський райсуд |
78 |
Коробська Наталія Станіславівна |
26 |
Донецький юридичний інститут, 2004р. |
6р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
Красноармійський районний суд |
79 |
Олєнікова Олена Георгіївна |
33 |
Харківський державний університет ім. Г.С. Сковороди, 2004р. |
5р. |
22.11.2007 |
22.11.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
80 |
Каморніков Юрій Сергійович |
45 |
Московський військовий інститут ФПС РФ, 1999 |
10р. |
06.12.2007 |
06.12.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
81 |
Ковальова Альона Гаріївна |
27 |
Міжнародний науково-технічний університет, 2003 |
6р. |
06.12.2007 |
06.12.2007 |
Краматорський міський суд |
82 |
Афанасьва Юлія Олегівна |
28 |
Національна академія України ім. Я. Мудрого, 2001 |
6р. |
06.12.2007 |
06.12.2007 |
Ворошиловський райсуд м. Донецька, Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
83 |
Мюнх Тетяна Вікторівна |
31 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002р. |
7р. |
06.12.2007 |
06.12.2007 |
Ворошиловський райсуд м. Донецька, Жовтневий районний суд м.Маріуполя, Шахтарський міськрайонний суд |
84 |
Очерлота Артем Володимирович |
27 |
Донецький національний університет, 2004р. |
6р. |
24.12.2007 |
24.12.2007 |
Костянтинівський міськрайсуд |
85 |
Помогайбо Ірина Володимирівна |
32 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 1999 |
6р. |
24.12.2007 |
24.12.2007 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
86 |
Сазоненко Марина Олександрівна |
27 |
Донецькиій юридичний інститут |
5р. |
10.01.2008 |
10.01.2008 |
Дзержинський міський суд |
87 |
Вєтров Микола Микитович |
30 |
Донецький національний університет, 2001р. |
15р. |
10.01.2008 |
10.01.2008 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
88 |
Сологуб Сергій Анатолійович |
31 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 1997р. |
10р. |
10.01.2008 |
10.01.2008 |
Краматорський міський суд |
89 |
Кучук Ірина Володимрівна |
27 |
Донецький національний університет, 2004р. |
3р. |
10.01.2008 |
10.01.2008 |
Добропільський міськрайонний суд |
90 |
Фалєєва Тетяна Вікторівна |
27 |
Національний уніерситет внутріщніх справ, 2003 |
8р. |
24.01.2008 |
24.01.2008 |
Дзержинський міський суд |
91 |
Семикопенко Наталя Володимирівна |
36 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004р. |
4р. |
21.02.2008 |
21.02.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
92 |
Підсушна Марія Володимирівна |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р. |
8р. |
21.02.2008 |
21.02.2008 |
Микитівський райсуд м. Горлівки |
93 |
Мельник Ігор Миколайович |
39 |
Донецький державний університет, 1998р |
10р. |
21.02.2008 |
21.02.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя, Добропільський міськрайонний суд |
94 |
Попова Вікторія Олександрівна |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р. |
4р. |
05.03.2008 |
05.03.2008 |
Ц-Міський райсуд м. Горлівки |
95 |
Головненко Інна Іванівна |
34 |
Донецький університет економіки та права, 2004р. |
7р. |
05.03.2008 |
05.03.2008 |
Куйбишевський райсуд м. Донецька |
96 |
Сергієнко Людмила Федорівна |
46 |
Донецький національний університет, 2003 р. |
6р. |
05.03.2008 |
05.03.2008 |
Куйбишевський райсуд м. Донецька |
97 |
Дубельт Алла Леонідівна |
30 |
Донецький національний університет, 2001р. |
6р. |
20.03.2008 |
20.03.2008 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
98 |
Осадча Аліна Миколаївна |
27 |
Донецький національний університет, 2002 р. |
6р. |
20.03.2008 |
20.03.2008 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
99 |
Андрієнко Олена Сергіївна |
28 |
Донецький національний університет, 2002 |
5р. |
03.04.2008 |
03.04.2008 |
Красноармійський районний суд |
100 |
Заріцька Оксана Олексіївна |
25 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
5р. |
03.04.2008 |
03.04.2008 |
Ворошиловський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд, Авдіївський міський суд, Красноармійський міськрайонний суд |
101 |
Левчук Ольга Олександрівна |
25 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
6р. |
17.04.2008 |
17.04.2008 |
Краматорський міський суд |
102 |
Воробєй Олена Леонідівна |
25 |
Національний університет внутрішніх справ, 2004 р. |
4р. |
17.04.2008 |
17.04.2008 |
Ленінський райсуд м. Донецька |
103 |
Шафоростова Людмила Василівна |
32 |
Університет внутрішніх справ, м. Харків, 2000 р. |
7р. |
29.05.2008 |
29.05.2008 |
Ц-Міський райсуд м. Горлівки |
104 |
Івлєв Олексій Іванович |
26 |
Харківська національна юридична академія України ім. Я. Мудрого |
4р. |
29.05.2008 |
29.05.2008 |
кадровий резерв суддів Донецької області |
105 |
Дрей Михайло Володимирович |
28 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2006 |
7р. |
29.05.2008 |
29.05.2008 |
Добропільський міськрайонний суд |
106 |
Плуталова Олена Геннадіївна |
31 |
Донецький державний університет, 1998р |
10р. |
12.06.2008 |
12.06.2008 |
Добропільський міськрайонний суд, Авдіївський міський суд |
107 |
Вишнякова Альбіна Миколаївна |
29 |
Національний університет внутрішніх справ, м. Харків, 2004 р. |
6р. |
12.06.2008 |
12.06.2008 |
Жданівський міський суд |
108 |
Хандурін Віталій Вікторович |
26 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого |
5р. |
12.06.2008 |
12.06.2008 |
Добропільський міськрайонний суд, Шахтарський міськрайонний суд |
109 |
Склярова Оксана Станіславівна |
25 |
Донецький національний університет, 2004 р. |
4р. |
12.06.2008 |
12.06.2008 |
Червоногвардійський райсуд м. Макіївки |
110 |
Шалпегіна Ольга Леонідівна |
27 |
Національний університет внутрішніх справ, 2002 |
6р. |
12.06.2008 |
12.06.2008 |
Добропільський міськрайонний суд |
111 |
Чернявська Марина Віталіївна |
26 |
Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, 2004 р. |
3р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Торезький міський суд |
112 |
Бишов Максим Вікторович |
34 |
Ростовський державний університет, 1996 |
12р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
113 |
Бондаренко Вікторія Вікторівна |
26 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004р. |
5р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Краматорський міський суд |
114 |
Яцикова Тетяна Володимирівна |
25 |
Київський університет права Національної академії наук України, 2005р. |
6р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Красноармійський районний суд |
115 |
Лозовицький Максим Станіславович |
25 |
Маріупольський гуманітарний інститут, 2004 |
4р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Червоногвардійський райсуд м. Макіївки |
116 |
Свінцова Юлія Миколаївна |
25 |
Донецький національний університет, 2005 |
4р. |
24.06.2008 |
24.06.2008 |
Красноармійський районний суд |
117 |
Маркевич Наталія Анатоліївна |
37 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2002 |
7р. |
10.07.2008 |
10.07.2008 |
Красноармійський міськрайонний суд |
118 |
Яцько Рустам Михайлович |
27 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 2003 |
10р. |
10.07.2008 |
10.07.2008 |
Іллічівський райсуд м. Маріуполя |
119 |
Любчик Василина Миколаївна |
26 |
Донецький національний університет, 2004 |
4р. |
10.07.2008 |
10.07.2008 |
Червоногвардійський райсуд м. Макіївки, Добропільський міськрайонний суд |
120 |
Демочко Дмитро Олександрович |
29 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 2000 |
4р. |
18.09.2008 |
18.09.2008 |
Амвросіївський районний суд Донецької області |
121 |
Діброва Наталія Юріївна |
29 |
Донецький державний університет, 2000 |
10р. |
18.09.2008 |
18.09.2008 |
Калінінський райсуд м. Донецька |
122 |
Максименко Наталія Гаврилівна |
29 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001 |
6р. |
16.10.2008 |
16.10.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
123 |
Митрофанова Євгенія Геннадіївна |
25 |
Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок УКраїни, 2005 |
5р. |
16.10.2008 |
16.10.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
124 |
Шиян Вікторія Володимирівна |
33 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2006 |
5р. |
16.10.2008 |
16.10.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
125 |
Ястремський Володимир Петрович |
31 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001 |
7р. |
16.10.2008 |
16.10.2008 |
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя |
126 |
Павленко Євгенія В'ячеславівна |
28 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2001 |
6р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Червоногвардійський районний суд м.Макіївки |
127 |
Трушков Денис Миколайович |
31 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2001 |
8р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
128 |
Степанова Сніжана Володимирівна |
27 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2003 |
4р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
129 |
Малолєтева Уляна Володимирівна |
27 |
Донецький національний університет, 2003 |
4р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Селидівський міський суд |
130 |
Лєйко Наталія Леонідівна |
26 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005 |
5р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Куйбишевський районний суд |
131 |
Кулик Сергій Вікторович |
27 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2003 |
5р. |
28.10.2008 |
28.10.2008 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
132 |
Шамкіна Алла Анатоліївна |
31 |
Донецький національний університет, 2004 |
6р. |
07.11.2008 |
07.11.2008 |
Куйбишевський райсуд м. Донецька, Торезький міський суд |
133 |
Майданніков Олексій Іванович |
26 |
Харківський державний педагогічний університет, 2004р. |
3р. |
07.11.2008 |
07.11.2008 |
Жовтневий районний суд м. Маріуполя |
134 |
Ополинська Інна Георгіївна |
30 |
Донецький національний університет, 2001р. |
7р. |
07.11.2008 |
07.11.2008 |
Куйбишевський райсуд м. Донецька |
135 |
Лопатко Наталя Валеріївна |
32 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
7р. |
27.11.2008 |
27.11.2008 |
Ц-Міський райсуд м. Горлівки |
136 |
Фесенко Анатолій Леонідович |
45 |
Харківський юридичний інститут ім. Дзержинського, 1989 |
19р. |
11.12.2008 |
11.12.2008 |
Краматорський міський суд |
137 |
Молонова Юлія Володимирівна |
29 |
Київський юридичний інститут МВС, 2005 |
6р. |
25.12.2008 |
25.12.2008 |
Приморський райсуд м. Маруполя, Першотравневий районний суд |
138 |
Халєєв Олег Іванович |
26 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р. |
6р. |
15.01.2009 |
15.01.2009 |
Тельманівський районний суд |
139 |
Кошалковський Клим Володимирович |
32 |
Донецький державний університет, 1997р. |
11р. |
15.01.2009 |
15.01.2009 |
Єнакіївський міський суд, Шахтарський міськрайонний суд |
140 |
Кучеренко Ольга Анатоліївна |
25 |
Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2006 |
4р. |
15.01.2009 |
15.01.2009 |
Шахтарський міськрайонний суд |
141 |
Мандрика Руслан Олегович |
28 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2001 |
7р. |
15.01.2009 |
15.01.2009 |
Шахтарський міськрайонний суд |
142 |
Браташенко Ніна Дмитрівна |
30 |
Донецький державний університет, 2000 р. |
8р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Шахтарський міськрайонний суд |
143 |
Колієв Сергій Анатолійович |
27 |
Національний університет внутрішніх справ м.Харків, 2004 |
4р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя, Центрально-міський районний суд м.Макіївки |
144 |
Головач Іван Валерійович |
26 |
Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті |
3р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Селидівський міський суд |
145 |
Сосновський Микола Валерійович |
30 |
Донецький національний університет, 2006 |
3р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Калінінський районний суд м.Донецька |
146 |
Кравченко Ольга Юріївна |
34 |
Міжнародний науково-технічний університет, 2006 |
4р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Краматорський міський суд |
147 |
Верховець Ігор Олександрович |
34 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р. |
8р. |
05.02.2009 |
05.02.2009 |
Краматорський міський суд |
148 |
Бурлаченко Ярослав Валерійович |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р. |
6р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
149 |
Керман Денис Юрійович |
29 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001 |
7р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
150 |
Железняк Михайло Олександрович |
34 |
Донецький державний університет, 1996 р. |
13р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
151 |
Нестеренко Євген Володимирович |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
6р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя, Шахтарський міськрайонний суд |
152 |
Нетреба Володимир Семенович |
44 |
Харківський юридичний інститут ім.Ф.Є.Дзержинського |
20р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
153 |
Антонець Юрій Павлович |
25 |
Приазовський державний технічний університет, 2006 |
4р. |
26.02.2009 |
26.02.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
154 |
Зекунов Едуард Вікторович |
42 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004 р. |
13р. |
12.03.2009 |
12.03.2009 |
Амвросіївський районний суд Донецької області |
155 |
Аллахвердян Андранік Валерійович |
27 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р. |
5р. |
12.03.2009 |
12.03.2009 |
Амвросіївський районний суд Донецької області |
156 |
Гуренко Марина Георгіївна |
28 |
Донецький національний університет, 2002 р. |
6р. |
12.03.2009 |
12.03.2009 |
Амвросіївський районний суд Донецької області |
157 |
Аліпов Євген Олександрович |
29 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2007 р. |
8р. |
12.03.2009 |
12.03.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
158 |
Бірюкова Вікторія Миколаївна |
34 |
Луганський державний університет внутрішніх справ, 2007 р. |
6р. |
26.03.2009 |
26.03.2009 |
Димитровський міський суд |
159 |
Сухоручко Юлія Олександрівна |
32 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
10р. |
26.03.2009 |
26.03.2009 |
Димитровський міський суд |
160 |
Бадахов Юрій Назірович |
25 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
6р. |
09.04.2009 |
09.04.2009 |
Димитровський міський суд |
161 |
Наумов Дмитро Олександрович |
26 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р. |
3р. |
09.04.2009 |
09.04.2009 |
Димитровський міський суд |
162 |
Кирилюк Надія Олександрівна |
28 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р. |
7р. |
23.04.2009 |
23.04.2009 |
Дебальцевський міськсуд, Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
163 |
Лєгостаєв Костянтин Олександрович |
26 |
Донецький національний університет, 2004 р. |
3р. |
23.04.2009 |
23.04.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
164 |
Литвишко Сергій Олександрович |
30 |
Донецький інститут внутрішніх справ, 2004 р. |
5р. |
23.04.2009 |
23.04.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
165 |
Нестюріна Тетяна Миколаївна |
38 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р. |
8р. |
23.04.2009 |
23.04.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
166 |
Землянкіна Юлія Андріївна |
25 |
Донецький національний університет, 2005 р. |
4р. |
23.04.2009 |
23.04.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
167 |
Слепичева Лілія Леонідівна |
25 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р. |
7р. |
28.05.2009 |
28.05.2009 |
Ворошиловський районний суд м.Донецька |
168 |
Ковтуненко Олександр Олексійович |
33 |
Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р. |
8р. |
25.06.2009 |
25.06.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
169 |
Мурашова Наталія Анатоліївна |
35 |
Донецький національний університет, 2002 р. |
8р. |
25.06.2009 |
25.06.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
170 |
Зіненко Валерія Валеріївна |
26 |
донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р. |
6р. |
25.06.2009 |
25.06.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
171 |
Єпішин Юрій Миколайович |
28 |
Донецький університет економіки та права, 2005р. |
7р. |
25.06.2009 |
25.06.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
172 |
Чекменьов Геннадій Анатолійович |
41 |
Українська державна юридична академія, 1994 р. |
17р. |
26.06.2009 |
26.06.2009 |
Червоногвардійський районний суд м.Макіївки, Ворошиловський районний суд м.Донецька |
173 |
Ходорич Наталія Олександрівна |
36 |
Донецький державний університет, 1999 |
9р. |
26.06.2009 |
26.06.2009 |
Дебальцевський міськсуд |
174 |
Дурова Катерина Федорівна |
26 |
Донецький університет економіки та права, 2005р. |
4р. |
26.06.2009 |
26.06.2009 |
Ворошиловський районний суд м.Донецька |
175 |
Колочко Оксана Володимирівна |
31 |
Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля, 2002 р. |
7р. |
26.06.2009 |
26.06.2009 |
Дебальцевський міський суд |
176 |
Науменко Захар Геннадійович |
27 |
Київська національна академія управління, 2005 р. |
4р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Макіївки |
177 |
Мойсеєнко Євген Олександрович |
26 |
Міжрегіональна академія управління персоналом, 2005 р. |
4р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Дебальцевський міський суд |
178 |
Лейбіна Інна Олександрівна |
30 |
Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ, 2006 |
5р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Дебальцевський міський суд |
179 |
Фролова Людмила Давидівна |
44 |
Донецький державний університет, 1990 |
19р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
180 |
Асатрян Володимир Самвелович |
26 |
Донецький національний університет, 2006 |
4р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Приморський районний суд м.Маріуполя |
181 |
Богатченко Валентина Миколаївна |
29 |
Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля, 2004 р. |
5р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Добропільський міськрайонний суд, Красноармійський міськрайонний суд |
182 |
Кожевник Оксана Анатоліївна |
29 |
Донецький національний університет, 2002 |
6р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Макіївки, Красноармійський міськрайонний суд |
183 |
Бурмістрова Катерина Сергіївна |
26 |
Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2006 |
6р. |
03.09.2009 |
03.09.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
184 |
Артемова Ксенія Анатоліївна |
26 |
Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", 2005 |
5р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
185 |
Турченко Олексій Валерійович |
30 |
Маріупольський гуманітарний інститут, 2001р. |
8р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
186 |
Токарєв Артем Геннадійович |
25 |
Приватний вищий навчальний заклад "Донецький університет економіки та права", 2006 |
7р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
187 |
Журба Еліна Вікторівна |
26 |
Донецький юридичний інститут МВС при ДНУ, 2004 |
5р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
188 |
Білецька Ольга Анатоліївна |
31 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2002 |
7р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
189 |
Акулов Юрій Олександрович |
28 |
Донецький інститут управління, 2001 р. |
5р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
190 |
Романенко Кароліна Сергіївна |
40 |
Донецький національний університет, 2007 р. |
7р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
191 |
Ісаков Дмитро Олександрович |
32 |
Донецький національний університет, 2005 р. |
5р. |
09.10.2009 |
09.10.2009 |
Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
192 |
Літвінова Євгенія Олександрівна |
31 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2004 |
6р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Дебальцевський міський суд |
193 |
Хараджа Ольга Олександрівна |
26 |
Харківський національний університет внутрішніх справ, 2006 |
4р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Великоновосілківський районний суд |
194 |
Антонов Олександр Анатолійович |
29 |
Донецький інститут економіки та господарського права |
5р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Великоновосілківський районний суд |
195 |
Сіліна Елла Володимирівна |
33 |
Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р. |
6р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
196 |
Іванова Олена Петрівна |
25 |
Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р. |
7р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
197 |
Іващенко Дмитро Андрійович |
26 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005 р. |
3р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Великоновосілківський районний суд |
198 |
Гнатюк Олександр Миколайович |
31 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2000 р. |
5р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Торезький міський суд |
199 |
Вечоркіна Олена Олександрівна |
27 |
Київський університет права Національної академії наук України, 2006р. |
4р. |
22.10.2009 |
22.10.2009 |
Шахтарський міськрайонний суд |
200 |
Федченко Андрій Олександрович |
26 |
Донецький національний університет, 2006 р. |
3р. |
05.11.2009 |
05.11.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
201 |
Зорін Костянтин Миколайович |
30 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 1999 р. |
9р. |
05.11.2009 |
05.11.2009 |
Центрально-Міський районний суд м.Горлівки |
202 |
Рибкіна Наталя Миколаївна |
39 |
Міжрегіональна академія управління персоналом м.Київ, 2004 р. |
18р. |
05.11.2009 |
05.11.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
203 |
Грачова Олена Володимирівна |
35 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 1998 р. |
10р. |
05.11.2009 |
05.11.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
204 |
Баєр Тетяна Володимирівна |
34 |
Донецький державний університет, 2000 р. |
15р. |
05.11.2009 |
05.11.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
205 |
Чернобай Анжеліка Олександрівна |
31 |
Донецький державний університет, 2000 р. |
7р. |
19.11.2009 |
19.11.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
206 |
Логойда Віктор Тиберійович |
35 |
Національна академія внутрішніх справ України, 2001р. |
8р. |
19.11.2009 |
19.11.2009 |
Торезький міський суд |
207 |
Шишилін Олексій Геннадійович |
34 |
Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2002 р. |
7р. |
10.12.2009 |
10.12.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
208 |
Малєєва Тетяна Станіславівна |
37 |
Донецький національний університет, 2001 р. |
10р. |
10.12.2009 |
10.12.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
209 |
Голуб Євгенія Миколаївна |
25 |
Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р. |
6р. |
10.12.2009 |
10.12.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
210 |
Сібільова Олена Василівна |
30 |
Харківський державний педагогічний університет, 2004р. |
8р. |
24.12.2009 |
24.12.2009 |
Авдіївський міський суд |
211 |
Бусилко Іван Сергійович |
27 |
Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005 р. |
3р. |
24.12.2009 |
24.12.2009 |
Добропільський міськрайонний суд |
212 |
Марченко Наталія Юріївна |
27 |
Донецький національний університет, 2007 р. |
5р. |
24.12.2009 |
24.12.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
213 |
Абрамова Ольга Олексіївна |
28 |
Донецький національний університет, 2007 р. |
8р. |
24.12.2009 |
24.12.2009 |
Красноармійський міськрайонний суд |
Начальник територіального управління |
Н.Я. Бадахов |
Начальник відділу кадрової роботи та
|
С.В.Тимофєєва |