Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Донецька область

С П И С О К
ОСІБ, ЗАРАХУВАННИХ ДО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ
НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД СУДДІВ МІСЦЕВИХ СУДІВ
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА “01”січня 2010 РОКУ


Загальна кількість судів за штатним розписом у регіоні  477
Загальна кількість вакантних посад за штатним розписом у регіоні  33

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вік (повних років)

Відомості про освіту (спеціаліст, магістр): найменування ВУЗ (дата закінчення)

Загальний стаж роботи в галузі права

Дата висновку кваліфікаційної комісії про підготовленість кандидата до судової роботи

З якого часу перебуває у кадровому резерві (дата заяви щодо зарахування)

До резерву на посаду судді якого суду виявив бажання бути зарахованим кандидат

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Демидова Віра Костянтинівна

53

Харківський юридичний інститут, 1980 р.

32р.

 

16.03.2009, 28.05.2009

Гірницький районний суд м.Макіївки; Центрально-міський районний суд м.Макіївки

2

Коровніченко Олена Миколаївна

44

Донецький державний університет, 1993 р.

14р.

 

22.04.2009, 16.06.2009

Гірницький районний суд м.Макіївки; Центрально-міський районний суд м.Макіївки

3

Пустовойт Тетяна Валеріївна

30

Маріупольський гуманітарний інститут, 1999р.

6р.

02.03.2006

07.12.2005

Іллічівський районний суд м. Маріуполя

4

Старовецький Володимир Іванович

44

Саратовський юридичний інститут, 1990 р.

16р.

06.04.2006

06.04.2006

Калінінський райсуд м. Горлівки

5

Федотова Вікторія Миколаївна

30

Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2000р.

9р.

10.08.2006

10.08.2006

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

6

Склеповий Ярослав Анатолійович

29

Прикарпатський університет ім. Стефаніка, 2003

4р.

12.10.2006

12.10.2006

Великоновосілківський районний суд; Краматорський міський суд; Ясинуватський міськрайонний суд

7

Бухтіярова Оксана Миколаївна

29

Таврійський національний університет ім. Вернадського, 2003 р.

4р.

19.12.2006

19.12.2006

Дзержинський міський суд

8

Заборський Вячеслав Олександрович

36

Донецький юридичний інститут, 2004р.

3р.

18.01.2007

18.01.2007

Будьоннівський районний суд м. донецька

9

Злуніцина Яна Олександрівна

33

Донецький інститут внутрішніх справ, 1997р.

9р.

18.01.2007

18.01.2007

Петровський районний суд м. Донецька

10

Лук"янова Олена Вікторівна

27

Донецький національний університет, 2002р.

4р.

01.02.2007

01.02.2007

Центрально - Міський районний суд м. Горлівки

11

Карабут Марина Вікторівна

30

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000р.

10р.

01.02.2007

01.02.2007

Краматорський міський суд

12

Бакунець Олександр Адамович

44

Донецький державний університет, 1991р.

18р.

01.02.2007

01.02.2007

Київський районний суд м. Донецька   Куйбишевський районний суд м. Донецька

13

Галкін Артем Вікторович

33

Донецький національний університет, 2001р.

8р.

01.03.2007

01.03.2007

Київський районний суд м. Донецька

14

Смирнова Ірина Юріївна

26

Донецький національний університет, 2003р.

3р.

01.03.2007

01.03.2007

Калінінський районний суд м. Горлівки

15

Пугач Родіон Іванович

39

Військовий Червонопрапорний інститут, 1991р.

16р.

01.03.2007

01.03.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

16

Могильницька Ольга Андріївна

29

Донецький національний університет, 2001р.

6р.

15.03.2007

15.03.2007

Калінінський районний суд м. Горлівки, Селидівський міськсуд

17

Марченко Валентин Вікторович

36

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 1997р.

10р.

15.03.2007

15.03.2007

Гірницький районний суд м. Макіївки

18

Мусіченко Світлана Миколаївна

28

Донецький національний університет, 2003р.

7р.

15.03.2007

15.03.2007

Центрально - Міський районний суд м. Горлівки

19

Гороховський Юрій Юрійович

31

Університет внутрішніх справ м. Харків, 1997р.

9р.

15.03.2007

15.03.2007

Пролетарський районний суд м. Донецька

20

Гудзовська Тетяна Миколаївна

28

Національний університет внутрішніх справ, 2002р.

7р.

29.03.2007

29.03.2007

Харцизький міський суд

21

Зотагін Олександр Вікторович

28

Донецький національний університет, 2002р.

4р.

29.03.2007

29.03.2007

Центрально - Міський районний суд м. Макіївки

22

Руденко Владислав Олександрович

29

Національний університет внутрішніх справ, 2002 р.

6р.

29.03.2007

29.03.2007

Старобешівський районий суд Донецької області

23

Сидорова Марина Володимирівна

30

Донецький національний університет, 2004р.

4р.

29.03.2007

29.03.2007

Харцизький міський суд

24

Дмитрієва Наталя Володимирівна

26

Маріупольський гуманітарний інститут, 2003р.

4р.

12.04.2007

12.04.2007

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

25

Воєводін Олександр Анатолійович

35

Донецький національний університет, 2001р.

3р.

12.04.2007

12.04.2007

Пролетарський районний суд м. Донецька

26

Кожушко Тетяна Олександрівна

26

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003р.

3р.

12.04.2007

12.04.2007

Костянтинівський міськрайонний суд

27

Рибкін Олексій Анатолійович

36

Донецький інститу економіки та господарського права, 1998р.

11р.

12.04.2007

12.04.2007

Димитровський міський суд

28

Тимофєєва Світлана Вікторівна

27

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, 2003 р.

7р.

26.04.2007

26.04.2007

Калінінський районний суд м. Донецька

29

Починкова Ірина Валеріївна

28

Донецький національний університет, 2003р.

3р.

10.05.2007

10.05.2007

Мар"їнський районний суд

30

Мащенко Світлана Василівна

28

Університет внутрішніх справ м. Харків, 2000р.

7р.

24.05.2007

24.05.2007

Центраьно - Міський районний суд м. Макіївки

31

Іванець Олександр Дмитрович

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2001р.

6р.

24.05.2007

24.05.2007

Іллічівський районний суд м. Маріуполя

32

Лук"янчикова Олена Вікторівна

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003р.

4р.

24.05.2007

24.05.2007

Костянтинівський міськрайоний суд

33

Божина Яна Віталіївна

31

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2001р.

10р.

07.06.2007

07.06.2007

Артемівський міськрайонний суд

34

Гавриленко Юрій Іванович

39

Донецький національний університет, 1995р.

11р.

07.06.2007

07.06.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

35

Галівець Ірина Вікторівна

26

Донецький національний університет, 2003р.

4р.

07.06.2007

07.06.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

36

Пятінцев Ернест Васильович

41

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002р.

9р.

21.06.2007

21.06.2007

Совєтський районний суд м. Макіївки

37

Сидоренко Ліна Миколаївна

26

Донецький національний університет, 2003р.

5р.

21.06.2007

21.06.2007

Ленінський районний суд м. Донецька

38

Карташев Олег Олександрович

32

Донецький національний університет, 2002р.

8р.

21.06.2007

21.06.2007

Мар"їнський районний суд

39

Ковальов Ігор Павлович

28

Донецький національний університет, 2001р.

6р.

21.06.2007

21.06.2007

Кіровський районний суд м. Донецька

40

Білоус Марина Олексіївна

38

Донецький державний університет, 1994р.

15р.

21.06.2007

21.06.2007

Ясинуватський міськрайонний суд

41

Максимова Наталія Миколаївна

26

Донецький інститут внутрішніх справ, 2003р.

9р.

21.06.2007

21.06.2007

Гірницький районний суд м. Макіївки

42

Білоус Іван Григорович

30

Харкіський державний педагогічний університет ім. Сковороди, 1999 р.

7р.

05.07.2007

05.07.2007

Краматорський міський суд

43

Матвєєва Юлія Олександрівна

26

Донецький національний університет, 2004р.

6р.

05.07.2007

05.07.2007

Іллічівський райсуд м. Маріуполя

44

Панченко Олена Олександрівна

31

Донецький інститут внутрішніх справ, 2001 р.

8р.

05.07.2007

05.07.2007

Авдіївський міський суд, Калінінський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд

45

Третьяк Світлана Леонидівна

41

Донецький національний університет, 2002

8р.

05.07.2007

05.07.2007

Кіровський міський суд

46

Федорова Оксана Федорівна

37

Донецький інститут внутрішніх справ, 2003р., факультет підготовки професійних суддів Національної юридичної академії україни ім.Я.Мудрого

4р.

05.07.2007

05.07.2007

Селидівський міський суд,Ленінський райсуд м. Донецька, кадровий резерв суддів Донецької області

47

Бойко Катерина Олександрівна

26

Харківський державний університет ім. Г.С. Сковороди, 2003р.

5р.

19.07.2007

19.07.2007

Пролетарський районний суд м. Донецька

48

Чеботаєва Наталія Миколаївна

41

Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2003 р.

5р.

19.07.2007

19.07.2007

Харцизький міський суд

49

Рожкова Лілія Олесандрівна

34

Маріупольський гуманітарний інститут, 2001р.

7р.

19.07.2007

19.07.2007

Приморський райсуд м. Маруполя

50

Карпов Олексій Геннадійович

26

Маруіпольський гуманітарний інститут, 2003р.

3р.

19.07.2007

19.07.2007

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

51

Кандаурова Ірина Вікторівна

34

Донецький національний університет, 2002р

8р.

19.07.2007

19.07.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

52

Буйнов Олександр Сергійович

28

Донецький інститут внутрішніх справ, 2002р.

5р.

30.08.2007

30.08.2007

Кіровський міський суд

53

Кириченко Олена Сергіївна

27

Луганська академія внутрішніх справ ім. 10-річчя незалежності України, 2005р.

6р.

20.09.2007

20.09.2007

Сніжнянський міськсуд, Шахтарський міськрайонний суд

54

Пєшков Артем Леонідович

29

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002 р.

5р.

20.09.2007

20.09.2007

Добропільський міськрайонний суд

55

Мірович Наталія Геннадіївна

31

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 1999 р.

8р.

20.09.2007

20.09.2007

Кіровський райсуд м. Донецька

56

Кучерява Олександра Геннадіївна

30

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004 р.

3р.

20.09.2007

20.09.2007

Приморський райсуд м. Маруполя

57

Маньковська Олена Юріївна

26

Національний університет внутрішніх справ м. Харків, 2003 р.

3р.

20.09.2007

20.09.2007

Гірницький районний суд м. Макіївки

58

Леміщенко Ольга Олегівна

29

Національний університет внутрішніх справ м. Харків

3р.

11.10.2007

11.10.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

59

Непокритий Ігор Петрович

26

Донецький національний університет

4р.

11.10.2007

11.10.2007

Харцизький міський суд

60

Андрєєва Світлана Анатоліївна

35

Донецький інститут внутрішніх справ

5р.

11.10.2007

11.10.2007

Київський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд

61

Снісаренко Крістіна Сергіївна

25

Донецький національний університет

4р.

11.10.2007

11.10.2007

Ворошиловський райсуд м. Донецька

62

Іванова Світлана Вікторівна

27

Донецький національний університет

3р.

11.10.2007

11.10.2007

Куйбишевьский райсуд м. Донецька, кадрвоий резерв суддів Донецької області

63

Бистрова Ліля олександрівна

31

Донецький національний університет

4р.

11.10.2007

11.10.2007

Микитівський райсуд м. Горлівки, Дебальцевський міський суд

64

Савранський Олесандр Вікторович

30

Донецький інститут внутрішніх справ

8р.

25.10.2007

25.10.2007

Гірницький районний суд м. Макіївки

65

Мітєва Наталія Володимирівна

31

Київський університет права Національної академії наук України, 2005р.

5р.

25.10.2007

25.10.2007

Кіровський райсуд м. Донецька, Добропільський міськрайонний суд, Великоновосілківський районний суд

66

Мілявський Євген Вікторович

39

національна юридична академія ім. Я. Мудрого

12р.

25.10.2007

25.10.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

67

Поповиченко Олександр Миколайович

47

Харківський юридичний інститут, 1985 р.

21р.

25.10.2007

25.10.2007

кадровий резерв суддів Донецької області, Жовтневий районний суд м.Маріуполя, Дебальцевський міський суд, Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Красноармійський міськрайонний суд, Ворошиловський районний суд

68

Череповський Євген Володимирович

27

національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2003р.

6р.

25.10.2007

25.10.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

69

Самохіна Лариса Володимирівна

34

Донецький національний університет, 1997р.

11р.

08.11.2007

08.11.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

70

Гончарова Аліна Олександрівна

26

національна юридична академія ім. Я. Мудрого

5р.

08.11.2007

08.11.2007

Слов"янський міськрайонний суд

71

Олейніченко Оксана Анатоліївна

30

Донецький національний університет, 2002

5р.

08.11.2007

08.11.2007

Калінінський райсуд м. Донецька

72

Мринська Інна Вікторівна

27

національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 2002р.

5р.

08.11.2007

08.11.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

73

Завгородній Олександр Сергійович

29

Університет внутрішніх справ м. Харків, 2000р.

7р.

22.11.2007

22.11.2007

Червоногвардійський райсуд м. Макіївки

74

Шкурко Марина Вікторівна

29

Національна академія України ім. Я. Мудрого

5р.

22.11.2007

22.11.2007

Докучаєвський міськсуд

75

Попович Тамара Миколаївна

50

Харківський юридичний інститут, 1988

17р.

22.11.2007

22.11.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

76

Шемлій Тетяна Валентинівна

43

Харківський юридичний інститут ім. Дзержинського, 1991

16р.

22.11.2007

22.11.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

77

Голубнича Оксана Олександрівна

30

Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, 1998

9р.

22.11.2007

22.11.2007

Волноваський райсуд

78

Коробська Наталія Станіславівна

26

Донецький юридичний інститут, 2004р.

6р.

22.11.2007

22.11.2007

Красноармійський районний суд

79

Олєнікова Олена Георгіївна

33

Харківський державний університет ім. Г.С. Сковороди, 2004р.

5р.

22.11.2007

22.11.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

80

Каморніков Юрій Сергійович

45

Московський військовий інститут ФПС РФ, 1999

10р.

06.12.2007

06.12.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

81

Ковальова Альона Гаріївна

27

Міжнародний науково-технічний університет, 2003

6р.

06.12.2007

06.12.2007

Краматорський міський суд

82

Афанасьва Юлія Олегівна

28

Національна академія України ім. Я. Мудрого, 2001

6р.

06.12.2007

06.12.2007

Ворошиловський райсуд м. Донецька, Жовтневий районний суд м.Маріуполя

83

Мюнх Тетяна Вікторівна

31

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2002р.

7р.

06.12.2007

06.12.2007

Ворошиловський райсуд м. Донецька, Жовтневий районний суд м.Маріуполя, Шахтарський міськрайонний суд

84

Очерлота Артем Володимирович

27

Донецький національний університет, 2004р.

6р.

24.12.2007

24.12.2007

Костянтинівський міськрайсуд

85

Помогайбо Ірина Володимирівна

32

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 1999

6р.

24.12.2007

24.12.2007

кадровий резерв суддів Донецької області

86

Сазоненко Марина Олександрівна

27

Донецькиій юридичний інститут

5р.

10.01.2008

10.01.2008

Дзержинський міський суд

87

Вєтров Микола Микитович

30

Донецький національний університет, 2001р.

15р.

10.01.2008

10.01.2008

кадровий резерв суддів Донецької області

88

Сологуб Сергій Анатолійович

31

Донецький інститут внутрішніх справ, 1997р.

10р.

10.01.2008

10.01.2008

Краматорський міський суд

89

Кучук Ірина Володимрівна

27

Донецький національний університет, 2004р.

3р.

10.01.2008

10.01.2008

Добропільський міськрайонний суд

90

Фалєєва Тетяна Вікторівна

27

Національний уніерситет внутріщніх справ, 2003

8р.

24.01.2008

24.01.2008

Дзержинський міський суд

91

Семикопенко Наталя Володимирівна

36

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004р.

4р.

21.02.2008

21.02.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

92

Підсушна Марія Володимирівна

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р.

8р.

21.02.2008

21.02.2008

Микитівський райсуд м. Горлівки

93

Мельник Ігор Миколайович

39

Донецький державний університет, 1998р

10р.

21.02.2008

21.02.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя, Добропільський міськрайонний суд

94

Попова Вікторія Олександрівна

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р.

4р.

05.03.2008

05.03.2008

Ц-Міський райсуд м. Горлівки

95

Головненко Інна Іванівна

34

Донецький університет економіки та права, 2004р.

7р.

05.03.2008

05.03.2008

Куйбишевський райсуд м. Донецька

96

Сергієнко Людмила Федорівна

46

Донецький національний університет, 2003 р.

6р.

05.03.2008

05.03.2008

Куйбишевський райсуд м. Донецька

97

Дубельт Алла Леонідівна

30

Донецький національний університет, 2001р.

6р.

20.03.2008

20.03.2008

кадровий резерв суддів Донецької області

98

Осадча Аліна Миколаївна

27

Донецький національний університет, 2002 р.

6р.

20.03.2008

20.03.2008

кадровий резерв суддів Донецької області

99

Андрієнко Олена Сергіївна

28

Донецький національний університет, 2002

5р.

03.04.2008

03.04.2008

Красноармійський районний суд

100

Заріцька Оксана Олексіївна

25

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

5р.

03.04.2008

03.04.2008

Ворошиловський райсуд м. Донецька, Ясинуватський міськрайонний суд, Авдіївський міський суд, Красноармійський міськрайонний суд

101

Левчук Ольга Олександрівна

25

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

6р.

17.04.2008

17.04.2008

Краматорський міський суд

102

Воробєй Олена Леонідівна

25

Національний університет внутрішніх справ, 2004 р.

4р.

17.04.2008

17.04.2008

Ленінський райсуд м. Донецька

103

Шафоростова Людмила Василівна

32

Університет внутрішніх справ, м. Харків, 2000 р.

7р.

29.05.2008

29.05.2008

Ц-Міський райсуд м. Горлівки

104

Івлєв Олексій Іванович

26

Харківська національна юридична академія України ім. Я. Мудрого

4р.

29.05.2008

29.05.2008

кадровий резерв суддів Донецької області

105

Дрей Михайло Володимирович

28

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2006

7р.

29.05.2008

29.05.2008

Добропільський міськрайонний суд

106

Плуталова Олена Геннадіївна

31

Донецький державний університет, 1998р

10р.

12.06.2008

12.06.2008

Добропільський міськрайонний суд, Авдіївський міський суд

107

Вишнякова Альбіна Миколаївна

29

Національний університет внутрішніх справ, м. Харків, 2004 р.

6р.

12.06.2008

12.06.2008

Жданівський міський суд

108

Хандурін Віталій Вікторович

26

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого

5р.

12.06.2008

12.06.2008

Добропільський міськрайонний суд, Шахтарський міськрайонний суд

109

Склярова Оксана Станіславівна

25

Донецький національний університет, 2004 р.

4р.

12.06.2008

12.06.2008

Червоногвардійський райсуд м. Макіївки

110

Шалпегіна Ольга Леонідівна

27

Національний університет внутрішніх справ, 2002

6р.

12.06.2008

12.06.2008

Добропільський міськрайонний суд

111

Чернявська Марина Віталіївна

26

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, 2004 р.

3р.

24.06.2008

24.06.2008

Торезький міський суд

112

Бишов Максим Вікторович

34

Ростовський державний університет, 1996

12р.

24.06.2008

24.06.2008

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

113

Бондаренко Вікторія Вікторівна

26

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004р.

5р.

24.06.2008

24.06.2008

Краматорський міський суд

114

Яцикова Тетяна Володимирівна

25

Київський університет права Національної академії наук України, 2005р.

6р.

24.06.2008

24.06.2008

Красноармійський районний суд

115

Лозовицький Максим Станіславович

25

Маріупольський гуманітарний інститут, 2004

4р.

24.06.2008

24.06.2008

Червоногвардійський райсуд м. Макіївки

116

Свінцова Юлія Миколаївна

25

Донецький національний університет, 2005

4р.

24.06.2008

24.06.2008

Красноармійський районний суд

117

Маркевич Наталія Анатоліївна

37

Донецький інститут внутрішніх справ, 2002

7р.

10.07.2008

10.07.2008

Красноармійський міськрайонний суд

118

Яцько Рустам Михайлович

27

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 2003

10р.

10.07.2008

10.07.2008

Іллічівський райсуд м. Маріуполя

119

Любчик Василина Миколаївна

26

Донецький національний університет, 2004

4р.

10.07.2008

10.07.2008

Червоногвардійський райсуд м. Макіївки, Добропільський міськрайонний суд

120

Демочко Дмитро Олександрович

29

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького державного університету, 2000

4р.

18.09.2008

18.09.2008

Амвросіївський районний суд Донецької області

121

Діброва Наталія Юріївна

29

Донецький державний університет, 2000

10р.

18.09.2008

18.09.2008

Калінінський райсуд м. Донецька

122

Максименко Наталія Гаврилівна

29

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001

6р.

16.10.2008

16.10.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

123

Митрофанова Євгенія Геннадіївна

25

Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок УКраїни, 2005

5р.

16.10.2008

16.10.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

124

Шиян Вікторія Володимирівна

33

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2006

5р.

16.10.2008

16.10.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

125

Ястремський Володимир Петрович

31

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001

7р.

16.10.2008

16.10.2008

Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя

126

Павленко Євгенія В'ячеславівна

28

Донецький інститут внутрішніх справ, 2001

6р.

28.10.2008

28.10.2008

Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Червоногвардійський районний суд м.Макіївки

127

Трушков Денис Миколайович

31

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2001

8р.

28.10.2008

28.10.2008

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

128

Степанова Сніжана Володимирівна

27

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2003

4р.

28.10.2008

28.10.2008

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

129

Малолєтева Уляна Володимирівна

27

Донецький національний університет, 2003

4р.

28.10.2008

28.10.2008

Центрально-міський районний суд м.Макіївки, Селидівський міський суд

130

Лєйко Наталія Леонідівна

26

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005

5р.

28.10.2008

28.10.2008

Куйбишевський районний суд

131

Кулик Сергій Вікторович

27

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2003

5р.

28.10.2008

28.10.2008

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

132

Шамкіна Алла Анатоліївна

31

Донецький національний університет, 2004

6р.

07.11.2008

07.11.2008

Куйбишевський райсуд м. Донецька, Торезький міський суд

133

Майданніков Олексій Іванович

26

Харківський державний педагогічний університет, 2004р.

3р.

07.11.2008

07.11.2008

Жовтневий районний суд м. Маріуполя

134

Ополинська Інна Георгіївна

30

Донецький національний університет, 2001р.

7р.

07.11.2008

07.11.2008

Куйбишевський райсуд м. Донецька

135

Лопатко Наталя Валеріївна

32

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

7р.

27.11.2008

27.11.2008

Ц-Міський райсуд м. Горлівки

136

Фесенко Анатолій Леонідович

45

Харківський юридичний інститут ім. Дзержинського, 1989

19р.

11.12.2008

11.12.2008

Краматорський міський суд

137

Молонова Юлія Володимирівна

29

Київський юридичний інститут МВС, 2005

6р.

25.12.2008

25.12.2008

Приморський райсуд м. Маруполя, Першотравневий районний суд

138

Халєєв Олег Іванович

26

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р.

6р.

15.01.2009

15.01.2009

Тельманівський районний суд

139

Кошалковський Клим Володимирович

32

Донецький державний університет, 1997р.

11р.

15.01.2009

15.01.2009

Єнакіївський міський суд, Шахтарський міськрайонний суд

140

Кучеренко Ольга Анатоліївна

25

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2006

4р.

15.01.2009

15.01.2009

Шахтарський міськрайонний суд

141

Мандрика Руслан Олегович

28

Донецький інститут внутрішніх справ, 2001

7р.

15.01.2009

15.01.2009

Шахтарський міськрайонний суд

142

Браташенко Ніна Дмитрівна

30

Донецький державний університет, 2000 р.

8р.

05.02.2009

05.02.2009

Шахтарський міськрайонний суд

143

Колієв Сергій Анатолійович

27

Національний університет внутрішніх справ м.Харків, 2004

4р.

05.02.2009

05.02.2009

Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя, Центрально-міський районний суд м.Макіївки

144

Головач Іван Валерійович

26

Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті

3р.

05.02.2009

05.02.2009

Селидівський міський суд

145

Сосновський Микола Валерійович

30

Донецький національний університет, 2006

3р.

05.02.2009

05.02.2009

Калінінський районний суд м.Донецька

146

Кравченко Ольга Юріївна

34

Міжнародний науково-технічний університет, 2006

4р.

05.02.2009

05.02.2009

Краматорський міський суд

147

Верховець Ігор Олександрович

34

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р.

8р.

05.02.2009

05.02.2009

Краматорський міський суд

148

Бурлаченко Ярослав Валерійович

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р.

6р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

149

Керман Денис Юрійович

29

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2001

7р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

150

Железняк Михайло Олександрович

34

Донецький державний університет, 1996 р.

13р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

151

Нестеренко Євген Володимирович

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

6р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя, Шахтарський міськрайонний суд

152

Нетреба Володимир Семенович

44

Харківський юридичний інститут ім.Ф.Є.Дзержинського

20р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

153

Антонець Юрій Павлович

25

Приазовський державний технічний університет, 2006

4р.

26.02.2009

26.02.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

154

Зекунов Едуард Вікторович

42

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2004 р.

13р.

12.03.2009

12.03.2009

Амвросіївський районний суд Донецької області

155

Аллахвердян Андранік Валерійович

27

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р.

5р.

12.03.2009

12.03.2009

Амвросіївський районний суд Донецької області

156

Гуренко Марина Георгіївна

28

Донецький національний університет, 2002 р.

6р.

12.03.2009

12.03.2009

Амвросіївський районний суд Донецької області

157

Аліпов Євген Олександрович

29

Донецький інститут внутрішніх справ, 2007 р.

8р.

12.03.2009

12.03.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

158

Бірюкова Вікторія Миколаївна

34

Луганський державний університет внутрішніх справ, 2007 р.

6р.

26.03.2009

26.03.2009

Димитровський міський суд

159

Сухоручко Юлія Олександрівна

32

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

10р.

26.03.2009

26.03.2009

Димитровський міський суд

160

Бадахов Юрій Назірович

25

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

6р.

09.04.2009

09.04.2009

Димитровський міський суд

161

Наумов Дмитро Олександрович

26

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2005 р.

3р.

09.04.2009

09.04.2009

Димитровський міський суд

162

Кирилюк Надія Олександрівна

28

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2003 р.

7р.

23.04.2009

23.04.2009

Дебальцевський міськсуд, Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

163

Лєгостаєв Костянтин Олександрович

26

Донецький національний університет, 2004 р.

3р.

23.04.2009

23.04.2009

Дебальцевський міськсуд

164

Литвишко Сергій Олександрович

30

Донецький інститут внутрішніх справ, 2004 р.

5р.

23.04.2009

23.04.2009

Дебальцевський міськсуд

165

Нестюріна Тетяна Миколаївна

38

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р.

8р.

23.04.2009

23.04.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

166

Землянкіна Юлія Андріївна

25

Донецький національний університет, 2005 р.

4р.

23.04.2009

23.04.2009

Дебальцевський міськсуд

167

Слепичева Лілія Леонідівна

25

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2006 р.

7р.

28.05.2009

28.05.2009

Ворошиловський районний суд м.Донецька

168

Ковтуненко Олександр Олексійович

33

Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, 2000 р.

8р.

25.06.2009

25.06.2009

Дебальцевський міськсуд

169

Мурашова Наталія Анатоліївна

35

Донецький національний університет, 2002 р.

8р.

25.06.2009

25.06.2009

Дебальцевський міськсуд

170

Зіненко Валерія Валеріївна

26

донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р.

6р.

25.06.2009

25.06.2009

Дебальцевський міськсуд

171

Єпішин Юрій Миколайович

28

Донецький університет економіки та права, 2005р.

7р.

25.06.2009

25.06.2009

Дебальцевський міськсуд

172

Чекменьов Геннадій Анатолійович

41

Українська державна юридична академія, 1994 р.

17р.

26.06.2009

26.06.2009

Червоногвардійський районний суд м.Макіївки, Ворошиловський районний суд м.Донецька

173

Ходорич Наталія Олександрівна

36

Донецький державний університет, 1999

9р.

26.06.2009

26.06.2009

Дебальцевський міськсуд

174

Дурова Катерина Федорівна

26

Донецький університет економіки та права, 2005р.

4р.

26.06.2009

26.06.2009

Ворошиловський районний суд м.Донецька

175

Колочко Оксана Володимирівна

31

Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля, 2002 р.

7р.

26.06.2009

26.06.2009

Дебальцевський міський суд

176

Науменко Захар Геннадійович

27

Київська національна академія управління, 2005 р.

4р.

03.09.2009

03.09.2009

Центрально-Міський районний суд м.Макіївки

177

Мойсеєнко Євген Олександрович

26

Міжрегіональна академія управління персоналом, 2005 р.

4р.

03.09.2009

03.09.2009

Дебальцевський міський суд

178

Лейбіна Інна Олександрівна

30

Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ, 2006

5р.

03.09.2009

03.09.2009

Дебальцевський міський суд

179

Фролова Людмила Давидівна

44

Донецький державний університет, 1990

19р.

03.09.2009

03.09.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

180

Асатрян Володимир Самвелович

26

Донецький національний університет, 2006

4р.

03.09.2009

03.09.2009

Приморський районний суд м.Маріуполя

181

Богатченко Валентина Миколаївна

29

Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля, 2004 р.

5р.

03.09.2009

03.09.2009

Добропільський міськрайонний суд, Красноармійський міськрайонний суд

182

Кожевник Оксана Анатоліївна

29

Донецький національний університет, 2002

6р.

03.09.2009

03.09.2009

Центрально-Міський районний суд м.Макіївки, Красноармійський міськрайонний суд

183

Бурмістрова Катерина Сергіївна

26

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2006

6р.

03.09.2009

03.09.2009

Добропільський міськрайонний суд

184

Артемова Ксенія Анатоліївна

26

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", 2005

5р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

185

Турченко Олексій Валерійович

30

Маріупольський гуманітарний інститут, 2001р.

8р.

09.10.2009

09.10.2009

Добропільський міськрайонний суд

186

Токарєв Артем Геннадійович

25

Приватний вищий навчальний заклад "Донецький університет економіки та права", 2006

7р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

187

Журба Еліна Вікторівна

26

Донецький юридичний інститут МВС при ДНУ, 2004

5р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

188

Білецька Ольга Анатоліївна

31

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2002

7р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

189

Акулов Юрій Олександрович

28

Донецький інститут управління, 2001 р.

5р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

190

Романенко Кароліна Сергіївна

40

Донецький національний університет, 2007 р.

7р.

09.10.2009

09.10.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

191

Ісаков Дмитро Олександрович

32

Донецький національний університет, 2005 р.

5р.

09.10.2009

09.10.2009

Жовтневий районний суд м.Маріуполя

192

Літвінова Євгенія Олександрівна

31

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2004

6р.

22.10.2009

22.10.2009

Дебальцевський міський суд

193

Хараджа Ольга Олександрівна

26

Харківський національний університет внутрішніх справ, 2006

4р.

22.10.2009

22.10.2009

Великоновосілківський районний суд

194

Антонов Олександр Анатолійович

29

Донецький інститут економіки та господарського права

5р.

22.10.2009

22.10.2009

Великоновосілківський районний суд

195

Сіліна Елла Володимирівна

33

Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р.

6р.

22.10.2009

22.10.2009

Жовтневий районний суд м.Маріуполя

196

Іванова Олена Петрівна

25

Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р.

7р.

22.10.2009

22.10.2009

Жовтневий районний суд м.Маріуполя

197

Іващенко Дмитро Андрійович

26

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005 р.

3р.

22.10.2009

22.10.2009

Великоновосілківський районний суд

198

Гнатюк Олександр Миколайович

31

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2000 р.

5р.

22.10.2009

22.10.2009

Торезький міський суд

199

Вечоркіна Олена Олександрівна

27

Київський університет права Національної академії наук України, 2006р.

4р.

22.10.2009

22.10.2009

Шахтарський міськрайонний суд

200

Федченко Андрій Олександрович

26

Донецький національний університет, 2006 р.

3р.

05.11.2009

05.11.2009

Добропільський міськрайонний суд

201

Зорін Костянтин Миколайович

30

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 1999 р.

9р.

05.11.2009

05.11.2009

Центрально-Міський районний суд м.Горлівки

202

Рибкіна Наталя Миколаївна

39

Міжрегіональна академія управління персоналом м.Київ, 2004 р.

18р.

05.11.2009

05.11.2009

Добропільський міськрайонний суд

203

Грачова Олена Володимирівна

35

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 1998 р.

10р.

05.11.2009

05.11.2009

Добропільський міськрайонний суд

204

Баєр Тетяна Володимирівна

34

Донецький державний університет, 2000 р.

15р.

05.11.2009

05.11.2009

Добропільський міськрайонний суд

205

Чернобай Анжеліка Олександрівна

31

Донецький державний університет, 2000 р.

7р.

19.11.2009

19.11.2009

Красноармійський міськрайонний суд

206

Логойда Віктор Тиберійович

35

Національна академія внутрішніх справ України, 2001р.

8р.

19.11.2009

19.11.2009

Торезький міський суд

207

Шишилін Олексій Геннадійович

34

Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету, 2002 р.

7р.

10.12.2009

10.12.2009

Красноармійський міськрайонний суд

208

Малєєва Тетяна Станіславівна

37

Донецький національний університет, 2001 р.

10р.

10.12.2009

10.12.2009

Красноармійський міськрайонний суд

209

Голуб Євгенія Миколаївна

25

Донецький юридичний інститут МВС при Донецькому національному університеті, 2005р.

6р.

10.12.2009

10.12.2009

Красноармійський міськрайонний суд

210

Сібільова Олена Василівна

30

Харківський державний педагогічний університет, 2004р.

8р.

24.12.2009

24.12.2009

Авдіївський міський суд

211

Бусилко Іван Сергійович

27

Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого, 2005 р.

3р.

24.12.2009

24.12.2009

Добропільський міськрайонний суд

212

Марченко Наталія Юріївна

27

Донецький національний університет, 2007 р.

5р.

24.12.2009

24.12.2009

Красноармійський міськрайонний суд

213

Абрамова Ольга Олексіївна

28

Донецький національний університет, 2007 р.

8р.

24.12.2009

24.12.2009

Красноармійський міськрайонний суд



Начальник територіального управління
Державної судової адміністрації
в Донецькій області

Н.Я. Бадахов

 

Начальник відділу кадрової роботи та
організаційного забезпечення діяльності
кваліфікаційних комісій суддів

С.В.Тимофєєва