Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
I. Винесено на розгляд 20 матеріалів щодо присвоєння кваліфікаційних класів:
А. Присвоєно вищий кваліфікаційний клас:
1. судді Вищого адміністративного суду України Васильченко Наталії Володимирівні;
2. судді Вищого адміністративного суду України Бутенку Володимиру Івановичу;
3. судді Вищого адміністративного суду України Амєліну Сергію Єгоровичу;
4. судді Вищого господарського суду України Греку Борису Миколайовичу;
5. судді Вищого адміністративного суду України Кравченко Ользі Олександрівні.
Б. Присвоєно перший кваліфікаційний клас:
6. судді Вищого адміністративного суду України Чумаченко Тетяні Анатоліївні;
7. судді Вищого адміністративного суду України Черпіцькій Людмилі Тимофіївні;
8. судді Вищого адміністративного суду України Головчук Світлані Володимирівні;
9. судді Вищого адміністративного суду України Кобилянському Миколі Генріховичу;
10. судді Київського апеляційного адміністративного суду Василенку Ярославу Миколайовичу;
11. судді апеляційного суду Кіровоградської області Деревінському Сергію Миколайовичу;
12. судді апеляційного суду Одеської області Бриткову Сергію Івановичу;
13. судді апеляційного суду Сумської області Рунову Володимиру Юрійовичу;
14. судді апеляційного суду Харківської області Грошевій Олені Юріївні;
15. судді апеляційного суду Харківської області Кірсановій Лідії Іванівні;
16. судді апеляційного суду міста Києва Лесько Аллі Олексіївні.
В. Відкладено через неявку судді присвоєння першого кваліфікаційного класу:
17. судді апеляційного суду Одеської області Мартиновій Катерині Петрівні;
18. судді апеляційного суду Полтавської області Панченку Олександру Олександровичу;
19. судді апеляційного суду Полтавської області Пилипчук Лідії Іванівні;
20. судді апеляційного суду Черкаської області Суходольському Михайлу Івановичу.
II. Винесено на розгляд 41 матеріал щодо дачі рекомендації для обрання безстроково:
А. Надано рекомендацію щодо обрання безстроково:
1. суддею Верховного Суду України Олійник Алли Сергіївни;
2. суддею Верховного Суду України Авраменко Тетяни Миколаївни;
3. суддею Верховного Суду України Щепоткіної Валентини Володимирівни;
4. суддею Верховного Суду України Петришина Івана Павловича;
5. суддею Верховного Суду України Зубара Валентина Васильовича;
6. суддею Вищого адміністративного суду України Рецебуринського Юрія Йосиповича;
7. суддею Вищого адміністративного суду України Мороз Лариси Леонтіївни;
8. суддею Вищого адміністративного суду України Черпака Юрія Кононовича;
9. суддею Львівського апеляційного адміністративного суду Дяковича Віктора Петровича;
10. суддею Одеського апеляційного адміністративного суду Жука Сергія Івановича;
11. суддею Одеського апеляційного адміністративного суду Осіпова Юрія Володимировича;
12. суддею Одеського апеляційного адміністративного суду Єщенка Олександра Володимировича;
13. суддею Київського апеляційного адміністративного суду Беспалова Олександра Олександровича;
14. суддею Донецького апеляційного господарського суду Ломовцевої Наталії Вікторівни;
15. суддею Київського міжобласного апеляційного господарського суду Сухового Валерія Григоровича;
16. суддею апеляційного суду Вінницької області Якименко Марини Миколаївни;
17. суддею апеляційного суду Волинської області Матвійчук Людмили Володимирівни;
18. суддею апеляційного суду Дніпропетровської області Алькової Світлани Миколаївни;
19. суддею апеляційного суду Запорізької області Кухаря Сергія Вікторовича;
20. суддею апеляційного суду Київської області Рудніченко Оксани Миколаївни;
21. суддею апеляційного суду Київської області Іванової Ірини Віталіївни;
22. суддею апеляційного суду Київської області Сливи Юрія Михайловича;
23. суддею апеляційного суду Київської області Матвієнко Юлії Олександрівни;
24. суддею апеляційного суду Київської області Семенцова Юрія Вадимовича;
25. суддею апеляційного суду міста Києва Кияшка Олександра Анатолійовича;
26. суддею апеляційного суду Донецької області Принцевської Вікторії Палівни;
27. суддею Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Пікули Едуарда Олександровича;
28. суддею Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Романової Любові Владиславівни;
29. суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Барчука Володимира Миколайовича;
30. суддею Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Гусинського Михайла Олеговича;
31. суддею Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області Яковлєвої Світлани Володимирівни;
32. суддею Вільшанського районного суду Кіровоградської області Гольші Олега Анатолійовича.
Б. Відкладено до з’ясування обставин у Вищій раді юстиції розгляд заяви про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
33. суддею Верховного Суду України Ігнатченко Ніни Володимирівни;
34. суддею Верховного Суду України Владимиренко Світлани Вячеславівни;
35. суддею Васильківського міськрайонного суду Київської області Пироженка Олександра Володимировича.
В. Відкладено через неявку судді розгляд заяви про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
36. суддею апеляційного суду Закарпатської області Машкаринця Івана Миколайовича.
Г. Відкладено для додаткового вивчення матеріалів розгляд заяви про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
37. суддею апеляційного суду Київської області Фінагєєва Валерія Олександровича.
Д. На підставі п.4 ч.1 статті 94 ЗУ «Про судоустрій України» відкладено розгляд заяви судді про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
38. суддею Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Горощука Олексія Васильовича;
39. суддею Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Кузнецова Романа Володимировича;
40. суддею Конотопського міськрайонного суду Сумської області Семенюк Ірини Миколаївни.
Е. Відмовлено в наданні рекомендації щодо обрання безстроково:
41. суддею Київського апеляційного адміністративного суду Федорової Тетяни Павлівни.
ІІI. Винесено на розгляд 2 депутатських звернення про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності:
А. Призначено перевіркупро наявність підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності за поданням:
1. народного депутата України Кармазіна Юрія Анатолійовича щодо суддів Київського міжобласного апеляційного господарського суду Ільєнок Т.В., Шкурдової Л.М., Тарасенко К.В.
Б. Направлено за належністю до ради суддів Вінницької області:
2. депутатське звернення народного депутата України Кармазіна Юрія Анатолійовича щодо суддів апеляційного суду Вінницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності.
IV. Винесено на розгляд 2 скарги на рішення ВКК СУ:
А. Відмовлено у задоволенні скарги:
1. Горобченка Дмитра Миколайовича на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 20 листопада 2008 року № 742/325-б про відмову в наданні рекомендації щодо обрання на посаду судді господарського суду Миколаївської області безстроково.
Б. Задоволено скаргу:
2. Багрія Тараса Ярославовича на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 02 жовтня 2008 року про відмову в наданні рекомендації щодо обрання на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області безстроково.
V. Винесено на розгляд 2 скарги на рішення Кваліфкомісії:
А. Відкладено розгляд скарги для додаткового вивчення матеріалів:
1. кандидата на посаду судді Липця В.К. на рішення кваліфікаційної комісії суддів господарських судів України від 06 лютого 2009 року.
Б. Відкладено через неявку розгляд скарги:
2. судді Фрунзенського районного суду міста Харкова Іващенка С.О. на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Харківського апеляційного округу від 30 січня 2009 року.