Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
м. Київ
29 березня 2004 року
I. Атестація:
1/1. судді Вищого господарського суду України Семчука Віктора Васильовича – присвоєння вищого кваліфікаційного класу
(доповідач Плахотнюк С.О.)
2/2. судді Вищого господарського суду України Панченко Наталії Петрівни - присвоєння вищого кваліфікаційного класу
(доповідач Плахотнюк С.О.)
3/3. судді Вищого господарського суду України Грека Бориса Миколайовича – дострокове присвоєння I кваліфікаційного класу (II кв. клас присвоєно 13.06.2002 р.)
(доповідач Плахотнюк С.О.)
4/4. судді Вищого господарського суду України Черкащенка Миколи Миколайовича – дострокове присвоєння I кваліфікаційного класу (II кв. клас присвоєно 13.06.2002 р.)
(доповідач Плахотнюк С.О.)
5/6 судді Київського апеляційного господарського суду Губенко Надії Михайлівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Плахотнюк С.О.)
6/6. судді Київського апеляційного господарського суду Капацин Надії Василівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Плахотнюк С.О.)
7/7. судді апеляційного суду Львівської області Момота Володимира Івановича – дострокове присвоєння I кваліфікаційного класу (II кв.клас присвоєно 21.09.2000 р)
(доповідач Плахотнюк С.О.)
8/8. судді апеляційного суду Львівської області Марітчака Тараса Миколайовича - дострокове присвоєння I кваліфікаційного класу (II кв.клас присвоєно 10.05.2001 р)
(доповідач Плахотнюк С.О.)
9/9. судді апеляційного суду Харківської області Пелішенко Жанни Іванівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
10/10. судді апеляційного суду Харківської області Кисельова Григорія Степановича - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
11/11. судді апеляційного суду Херсонської області Сікорської Віри Павлівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
12/12. судді апеляційного суду Херсонської області Пузанової Людмили Василівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
13/13. судді апеляційного суду Чернігівської області Смаглюк Раїси Іванівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
14/14. судді апеляційного суду Чернігівської області Лихути Любові Миколаївни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
15/15. судді апеляційного суду Чернівецької області Колотила Онуфрія Олександровича - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
16/16. судді апеляційного суду Чернівецької області Заводян Катерини Іванівни - присвоєння I кваліфікаційного класу
(доповідач Цвігун В.М.)
II. Дача рекомендації для обрання на посаду судді безстроково, щодо:
17/1. суддею Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Дєдєєва Юрія Семеновича - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
18/2. суддею апеляційного суду Херсонської області Оначенко Ларису Іванівну - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
19/3. суддею місцевого Могилів–Подільського міськрайонного суду Вінницької області Капацин Любов Володимирівну - на посаді судді працює 10 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
20/4. суддею місцевого Краматорського міського суду Донецької області Клімова Володимира Вікторовича - на посаді судді працює 10 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
21/5. суддею місцевого Любомльського районного суду Волинської області Дороша Петра Івановича - на посаді судді апеляційного суду Волинської області працює 28 років, має 1 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
22/6. суддею місцевого Славутицького міського суду Київської області Малишенко Тетяну Олексіївну - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Пінчук М.Г.)
23/7. суддею місцевого Оболонського районного суду міста Києва Тищука Миколу Федоровича - на посаді судді працює 10 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
24/8. суддею місцевого Святошинського районного суду міста Києва Бандури Івана Степановича - на посаді судді працює 10 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
25/9. суддею місцевого Кам`янка–Бузького районного суду Львівської області Назаркевича Михайла Михайловича - на посаді судді працює 18 років, має 1 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
26/10. суддею місцевого Козівського районного суду Тернопільської області Кренцеля Михайла Івановича - на посаді судді працює 11 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
27/11. суддею місцевого Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Берегуляка Федора Григоровича - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
28/12. суддею місцевого Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Шміла Володимира Івановича - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
29/13. суддею місцевого Цюрупинського районного суду Херсонської області Горшкова В’ячеслава Миколайовича - на посаді судді працює 10 років, має 2 кваліфікаційний клас
(доповідач Карпачова Н.І.)
30/14. судді господарського суду Автономної Республіки Крим Бєлоглазової Ірини Костянтинівни – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Плахотнюк С.О.)
31/15. судді господарського суду Вінницької області Кожухар Марії Сергіївни - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Плахотнюк С.О.)
32/16. судді господарського суду Запорізької області Кутіщевої Нонни Степанівни – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Плахотнюк С.О.)
33/17. судді господарського суду Запорізької області Попової Ірини Анатоліївни – на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Плахотнюк С.О.)
34/18. судді господарського суду Рівненської області Грязнова Василя Володимировича – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
35/19. судді господарського суду Сумської області Лиховида Бориса Івановича – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
36/20. судді господарського суду Сумської області Костенко Лариси Андріївни – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
37/21. судді господарського суду Сумської області Миропольського Сергія Олексійовича – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
38/22. судді господарського суду Тернопільської області Півторака Михайла Євстахійовича – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
39/23. судді Львівського апеляційного господарського суду Мирутенка Олександра Леонтійовича – на посаді судді військового суду Львівського гарнізону та військового апеляційного суду Західного регіону працює 5 років,
має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
40/24. судді Харківського апеляційного господарського суду Шепітько Ірини Іванівни - на посаді судді Комінтернівського районного суду м. Харкова працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
41/25. судді Харківського апеляційного господарського суду Шутенко Інни Анатоліївни - на посаді судді господарського суду Кіровоградської області 14 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Островська М.А.)
42/26. суддею місцевого Дзержинського районного суду міста Харкова Лазюка Сергія Володимировича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
43/27. суддею місцевого Київського районного суду міста Харкова. Ніколаєнко Ірину Вікторівну - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
44/28. суддею місцевого Ленінського районного суду міста Харкова Гримайло Анжеліку Михайлівну - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
45/29. суддею місцевого Фрунзенського районного суду міста Харкова Черняка Віктора Григоровича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
46/30. суддею місцевого Московського районного суду міста Харкова Погасій Ольгу Федорівну - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
47/31. суддею місцевого Орджонікідзевського районного суду міста Харкова Саркісян Олену Анатоліївну - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
48/32. суддею місцевого Червонозаводського районного суду міста Харкова Дідовця Валентина Андрійовича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Цвігун В.М.)
Відповідальний секретар комісії Пивовар В.Ф.
м. Київ
30 березня 2004 року
I. Дача рекомендації для обрання на посаду судді безстроково, щодо:
1/1. суддею апеляційного суду Івано-Франківської області Беркій Оксану Юліанівну – на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Корчистий І.І.)
2/2. суддею апеляційного суду Київської області Воробйову Наталію Семенівну – кандидат, стаж роботи посаді судді - 9 років, має 3 кваліфікаційний клас (рецензент Домбровський І.П.)
(доповідач Корчистий І.І.)
3/3. суддею апеляційного суду Полтавської області Кожевнікова Олександра Володимировича – кандидат, стаж роботи посаді судді - 14 років, має 1 кваліфікаційний клас
(доповідач Корчистий І.І.)
4/4. суддею апеляційного суду Полтавської області Прядкіну Ольгу Валентинівну - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Корчистий І.І.)
5/5. суддею апеляційного суду Херсонської області Жилу Ігоря Едуардовича - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Корчистий І.І.)
6/. суддею військового апеляційного суду Центрального регіону України Полосенка Василя Степановича - на посаді судді працює 7 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Корчистий І.І.)
7/7. суддею місцевого Рожищенського районного суду Волинської області Кирилюк Валентину Федорівну - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
8/8. суддею місцевого Малинського районного суду Житомирської області Забродського Михайла Івановича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
9/9. суддею місцевого Народицького районного суду Житомирської області Хаюка Сергія Миколайовича - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
10/10. суддею місцевого Чуднівського районного суду Житомирської області Кондратюка Анатолія Миколайовича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
11/11. суддею місцевого Фастівського міськрайонного суду Київської області Панасюка Степана Петровича - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
12/12. суддею місцевого Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Подрєзову Галину Олександрівну - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Пивовар В.Ф.)
13/13. суддею місцевого Фастівського міськрайонного суду Київської області Лаврік Валентину Василівну - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пасенюк О.М.)
14/14. суддею місцевого Яворівського районного суду Львівської області Теслю Богдана Івановича - на посаді судді працює 5 років, має 5 кваліфікаційний клас
(доповідач Пасенюк О.М.)
15/15. суддею місцевого Залізничного районного суду міста Львова Грищука Володимира Олександровича - на посаді судді працює 5 років, має 5 кваліфікаційний клас
(доповідач Пасенюк О.М.)
16/16. суддею місцевого Уманського міськрайонного суду Черкаської області Маринчука Михайла Павловича - на посаді судді працює 5 років, має 3 кваліфікаційний клас
(доповідач Пасенюк О.М.)
17/17. суддею місцевого Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Дембіцького Сергія Олександровича - на посаді судді працює 5 років, має 4 кваліфікаційний клас
(доповідач Пасенюк О.М.)
Відповідальний секретар комісії Пивовар В.Ф.