Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Присутні члени комісії:
1. Андрєєва О.М.,
2. Бойко В.Ф.,
3. Васищак І.М.;
4. Кирилюк О.М.,
5. Кравченко О.О.,
6. Патрюк М.В.,
7. Пивовар В.Ф.,
8. Потапенко В.П.,
9. Пінчук М.Г.,
10. Романюк Я.М.,
11. Самсін І.Л.
I. Винесено на розгляд 9 матеріалів щодо надання рекомендації для обрання безстроково:
А. Надано рекомендацію щодо обрання безстроково:
1. суддею Київського апеляційного адміністративного суду Ключковича Василя Юрійовича;
2. суддею Київського апеляційного адміністративного суду Грищенко Тамари Миколаївни;
3. суддею господарського суду міста Києва Митрохіної Анни Валеріївни;
4. суддею Київського міжобласного апеляційного господарського суду Кулікової Світлани Василівни;
5. суддею Вищого господарського суду України Закропивного Олександра Васильовича.
Б. Відкладено, розгляд заяви про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
1. суддею Вищого господарського суду України Данилової Мальвіни Володимирівни;
2. суддею Шевченківського районного суду міста Києва Кормушина Кирила Олександровича.
В. Відмовлено в наданні рекомендації щодо обрання безстроково:
1. суддею Вищого господарського суду України Зеленіна Вячеслава Олексійовича.
Г. Залишено без розгляду заяву про надання рекомендації щодо обрання безстроково:
1. суддею Подільського районного суду міста Києва Щасної Олени Вікторівни.
II. Винесено на розгляд 36 матеріалів щодо присвоєння кваліфікаційних класів:
А. Присвоєно перший кваліфікаційний клас:
1. судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Ломановій Любові Олександрівні;
2. судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Іщенку Василю Івановичу;
3. судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Тіщенко Ользі Іванівні;
4. судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Трясуну Юрію Ростиславовичу;
5. судді Луганського апеляційного господарського суду Семендяєвій Інессі Вячеславівні;
6. судді апеляційного суду Одеської області Процик Марії Василівні;
7. судді Одеського апеляційного господарського суду Лашину Владиславу Вячеславовичу;
8. судді Одеського апеляційного господарського суду Поліщук Людмилі Володимирівні;
9. судді Одеського апеляційного господарського суду Мирошниченку Михайлу Анатолійовичу
10. судді Одеського апеляційного господарського суду Пироговському Володимиру Терентійовичу;
11. судді Одеського апеляційного господарського суду Жекову Володимиру Івановичу;
12. судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Тищик Ірині Валентинівні;
13. судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Бахмат Рауфі Муллахметівні;
14. судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Нагорній Людмилі Михайлівні;
15. судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Шубі Ірині Костянтинівні;
16. судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Швецю Віктору Володимировичу;
17. судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Прокопенко Аллі Єгорівні;
18. судді апеляційного суду Сумської області Білецькому Олександру Михайловичу;
19. судді апеляційного суду Сумської області Семеній Лідії Іванівні;
20. судді апеляційного суду Сумської області Демченку Миколі Олександровичу;
21. судді апеляційного суду Сумської області Дубровній Валентині Володимирівні;
22. судді апеляційного суду Чернігівської області Євстафієву Олександру Костянтиновичу;
23. судді апеляційного суду Чернігівської області Шемець Наталії Вікторівні;
24. судді апеляційного суду Вінницької області Матківській Марії Василівні;
25. судді Вищого господарського суду України Барицькій Тетяні Луківні;
26. судді Вищого адміністративного суду України Карасю Олександру Васильовичу;
27. судді апеляційного суду міста Києва Усику Григорію Івановичу;
28. судді апеляційного суду Київської області Черкасову Володимиру Миколайовичу;
29. судді апеляційного суду міста Києва Ратніковій Валентині Миколаївні;
30. судді апеляційного суду міста Києва Сілковій Ірині Миколаївні;
31. судді апеляційного суду міста Києва Шаховій Олені Василівні;
32. судді апеляційного суду міста Києва Поливач Любові Дмитрівні
33. судді апеляційного суду міста Києва Морозу Ігорю Миколайовичу.
Б. Знято з розгляду питання про присвоєння другого кваліфікаційного класу:
1. судді апеляційного суду Закарпатської області Дідику Василю Михайловичу;
2. судді апеляційного суду Закарпатської області Куштану Борису Петровичу;
3. судді апеляційного суду Закарпатської області Кеміню Михайлу Пантелеймоновичу.
III. Винесено на розгляд 1 матеріал для повторного (додаткового) іспиту щодо надання рекомендації для обрання безстроково:
А. Відкладено, через неявку проведення повторного (додаткового) іспиту щодо надання рекомендації щодо обрання безстроково:
1. судді Ковпаківського районного суду міста Суми Рикова Вадима Володимировича.
IV. Винесено на розгляд 1 подання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності:
А. Відкладено розгляд питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності за:
1. поданням народного депутата України Пилипенка Володимира Пилиповича щодо притягнення судді апеляційного суду міста Києва Юденко Тамари Миколаївни.
V. Винесено на розгляд для обговорення лист Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя про повернення матеріалів щодо обрання та звільнення суддів:
1. Відкладено розгляд питання на наступний день засідання й продовжено засідання до 11 березня 2010 року.