Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
м. Київ
23 грудня 2004 року
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
І. Атестація:
1/1.судді Київського апеляційного господарського суду Островича Сергія Ернестовича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 14 жовтня 1999 року)
2/2.судді Київського апеляційного господарського суду Бондаря Сергія Володимировича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 20 грудня 1999 року)
3/3. судді апеляційного суду Закарпатської області Чужі Юрія Григоровича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 28 жовтня 1994 року)
4/4. судді апеляційного суду Запорізької області Маслової Світлани Петрівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 28 листопада 1997 року)
5/5. судді апеляційного суду Запорізької області Незоли Ірини Миколаївни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 28 листопада 1997 року)
6/6. судді апеляційного суду Запорізької області Калиновського Василя Івановича- присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 11 листопада 1994 року)
7/7. судді апеляційного суду Київської області Євчуна Миколи Івановича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 11 листопада 1999 року)
8/8. судді апеляційного господарського суду Дніпропетровської області Логвиненка Андрія Олександровича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 24 грудня 1999 року)
9/9. судді апеляційного суду Хмельницької області Шершуна Віктора Володимировича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 11 листопада 1999 року)
10/10. судді апеляційного суду міста Києва Волошиної Валентини Миколаївни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 27 червня 1996 року)
11/11. судді апеляційного суду міста Києва Чобіток Алли Олександрівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 11 січня 1996 року)
12/12. судді військового апеляційного суду Південного регіону Золотнікова Олександра Сергійовича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 29 березня 1999 року)
13/13. судді апеляційного суду Луганської області Свинцової Людмили Миколаївни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 27 червня 1996 року)
14/14. судді апеляційного суду Миколаївської області Галущенка Олександра Івановича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
15/15. судді апеляційного суду Миколаївської області Костюченка Станіслава Володимировича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 15 жовтня 1999 року)
16/16. судді апеляційного суду Миколаївської області Чернявського Анатолія Станіславовича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
II. Дача рекомендації для обрання безстроково:
1/17. суддею апеляційного суду Автономної Республіки Крим Іщенка Василя Івановича (стаж на посаді судді - 23 роки, має другий кваліфікаційний клас)
2/18. суддею апеляційного суду Автономної Республіки Крим Мельник Тетяни Олександрівни (стаж на посаді судді - 9 років, має третій кваліфікаційний клас)
3/19. суддею апеляційного суду Автономної Республіки Крим Соболюка Михайла Миколайовича (стаж на посаді судді - 13 років, має другий кваліфікаційний клас)
4/20. суддею апеляційного суду Волинської області Карпук Алли Костянтинівни (стаж на посаді судді - 8 років, має третій кваліфікаційний клас)
5/21. суддею апеляційного суду Вінницької області Маслія Володимира Івановича (стаж на посаді судді - 13 років, має другий кваліфікаційний клас)
6/22. суддею апеляційного суду Дніпропетровської області Преди Дмитра Ілліча (стаж на посаді судді - 32 роки, має перший кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання)
7/23. суддею апеляційного суду Донецької області Фоменка Олександра Володимировича (стаж на посаді судді - 14 років, має другий кваліфікаційний клас)
8/24. суддею Червонозаводського районного суду м. Харкова Андрущенко Наталії Миколаївни (стаж на посаді судді - 5 років)
9/25. суддею апеляційного суду Запорізької області Білоконева Вячеслава Миколайовича (стаж на посаді судді - 19 років, має другий кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання)
10/26. суддею апеляційного суду Київської області Коцюрби Олександра Петровича (стаж на посаді судді - 6 років, має третій кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання)
11/27. суддею апеляційного суду Одеської області Борисенка Петра Трохимовича (стаж на посаді судді - 9 років, має третій кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання)
12/28. суддею апеляційного суду Одеської області Вадовської Людмили Миколаївни (стаж на посаді судді - 10 років, має третій кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання )
13/29. суддею апеляційного суду Одеської області Яковлева Юрія Вікторовича (кандидат, стаж на посаді судді - 8 років, має третій кваліфікаційний клас)
14/30. суддею апеляційного суду Полтавської області Довгаль Світлани Анатоліївни (стаж на посаді судді - 8 років, має третій кваліфікаційний клас)
15/31. суддею апеляційного суду Полтавської області Обідіної Олени Іванівни (стаж на посаді судді - 11 років, має третій кваліфікаційний клас, перевід шляхом обрання)
16/32. суддею Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Романюк Марини Марківни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас) ) на засідання запрошено голову Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Максименко О.І.
17/33. суддею господарського суду Кіровоградської області Скиби Григорія Миколайовича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
18/34. суддею господарського суду Івано-Франківської області Катеринчук Лілії Йосипівни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
19/35. суддею господарського суду Харківської області Ткаченка Бориса Олександровича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
20/36. суддею Київського апеляційного господарського суду Шаргала Віктора Івановича (стаж на посаді судді - 12 років, має третій кваліфікаційний клас)
21/37. суддею Одеського апеляційного господарського суду Сидоренка Михайла Володимировича (стаж на посаді судді - 7 років, має третій кваліфікаційний клас)
22/38. суддею Київського міжобласного апеляційного господарського суду Мостової Галини Іванівни (стаж на посаді судді -5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
23/39. суддею Київського міжобласного апеляційного господарського суду Лобаня Олександра Ілліча (стаж на посаді судді -5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
24/40. суддею господарського суду міста Києва Мандриченка Олександра Володимировича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
25/41. суддею господарського суду міста Києва Пінчука Валерія Івановича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
26/42. суддею господарського суду Чернігівської області Боброва Юрія Миколайовича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
27/43. суддею господарського суду Чернігівської області Лавриненко Любові Миколаївни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
28/44. суддею господарського суду Рівненської області Марача Віктора Васильовича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
29/45. суддею Дніпропетровського апеляційного господарського суду Сизько Ірини Анатоліївни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
30/46. суддею господарського суду Автономної Республіки Крим Курапової Зої Іллівни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
31/47. суддею господарського суду Чернівецької області Чорногуза Михайла Георгійовича (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
32/48. суддею господарського суду Автономної Республіки Крим Дадінської Тамари Вікторовни (стаж на посаді судді - 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
II.Розгляд скарг на рішення окружних кваліфікаційних комісій
1/49. Судді Ірпінського міського суду Київської області Кісілевича Петра Івановича на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу від 29.10.2004 (у зв’язку з прийняттям рішення про залишення в попередньому третьому класі).
2/50. Судді у відставці Матюшиної Л.Г. на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Донецького апеляційного округу від 14.10.2004 (у зв’язку з прийняттям рішення про відмову в присвоєні кваліфікаційного класу).
3/51. Судді у відставці Москаленка Д.Г. на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Донецького апеляційного округу від 14.10.2004 (у зв’язку з прийняттям рішення про відмову в присвоєні кваліфікаційного класу).
4/52. Івань Надії Олексіївни на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Дніпропетровського апеляційного округу від 22.10.2004 (про визнання Івань Н.О. непідготовленою для роботи на посаді судді).
5/53. Волощука Віктора Васильовича на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Житомирського апеляційного округу від 22.10.2004 (про визнання Волощука В.В. непідготовленою для роботи на посаді судді).
Відповідальний секретар |
В.Ф. Пивовар |