Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
І. Присвоєння класу
Присвоєно вищий кваліфікаційний клас:
1.судді Верховного Суду України Пошві Богдану Миколайовичу.
Присвоєно перший кваліфікаційний клас:
1. судді Вищого господарського суду України Жаботинній Галині Василівні;
2. судді Львівського апеляційного господарського суду Слуці Михайлу Григоровичу;
3. судді апеляційного суду міста Києва Мацелюсі Петру Семеновичу;
4. судді апеляційного суду міста Києва Єфімовій Ользі Іванівні;
5. судді апеляційного суду міста Києва Вербовій Ірині Михайлівні;
6. судді апеляційного суду міста Києва Остапчуку Дмитру Олексійовичу;
7. судді апеляційного суду міста Києва Дембовському Сергію Георгійовичу;
8. судді апеляційного суду міста Києва Дмитренко Галині Михайлівні;
9. судді Львівського апеляційного господарського суду Городечній Марії Іванівні;
10. судді Львівського апеляційного господарського суду Кузі Володимиру Леонтійовичу;
11. судді Львівського апеляційного господарського суду Юркевичу Михайлу Васильовичу;
12. судді апеляційного суду Львівської області Калиняк Оксані Миколаївні;
13. судді апеляційного суду Львівської області Тенюху Василю Петровичу;
14. судді апеляційного суду Львівської області Макарову Юрію Миколайовичу;
15. судді апеляційного суду Львівської області Мойсюку Миколі Івановичу;
16. судді апеляційного суду Черкаської області Корнієнко Наталії Василівні;
17. судді апеляційного суду Черкаської області Бородійчуку Володимиру Георгійовичу.
Відкладено присвоєння першого кваліфікаційного класу щодо:
1. судді апеляційного суду Одеської області Короткова Віктора Дмитровича (не було на засіданні).
ІІ. Обрання безстроково
І. Надано рекомендації щодо обрання безстроково:
1. суддею Київського апеляційного адміністративного суду Собківа Ярослава Мар’яновича;
2. суддею Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Стежко Валентини Андріївни;
3. суддею Волинського окружного адміністративного суду Костюкевича Сергія Федоровича;
4. суддею Херсонського окружного адміністративного суду Попова Віталія Федоровича;
5. суддею Київського міжобласного апеляційного господарського суду Фаловської Ірини Миколаївни;
6. суддею Київського апеляційного господарського суду Смірнової Лариси Георгіївни;
7. суддею господарського суду Донецької області Ломовцевої Наталії Вікторівни;
8. суддею господарського суду Львівської області Запотічняк Олександри Дмитрівни;
9. суддею господарського суду Одеської області Демешина Олександра Анатолійовича;
10. суддею господарського суду Одеської області Могили Сергія Констянтиновича;
11. суддею господарського суду Одеської області Літвінова Сергія Володимировича;
12. суддею господарського суду Одеської області Лепехи Геннадія Анатолійовича;
13. суддею Куйбишевського районного суду міста Донецька Черткової Наталії Іванівни;
14. суддею Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Перетятька Олексія Юлійовича;
15. суддею Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Коваля Володимира Михайловича;
16. суддею Малиновського районного суду міста Одеси Журика Сергія Володимировича;
17. суддею Дніпропетровського апеляційного господарського суду Стрелець Тетяни Геннадіївни;
18. суддею Львівського апеляційного господарського суду Зварич Оксани Володимирівни;
19. суддею апеляційного суду Рівненської області Денисюка Петра Дмитровича;
20. суддею Літинського районного суду Вінницької області Сільченка Олександра Васильовича;
21. суддею Радехівського районного суду Львівської області Крета Андрія Ігоровича;
22. суддею Радехівського районного суду Львівської області Мулявки Олега Васильовича;
ІІ. Відкладено розгляд питання щодо рекомендації для обрання безстроково:
1. суддею Солом’янського районного суду міста Києва Калініченко Олени Борисівни (не було на засіданні)
ІIІ. Розгляд ініційованого подання:
1. Подання народного депутата України Даніліна М.О. про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів Київського апеляційного господарського суду: Корсака Віталія Антоновича, Коршун Ніни Миколаївни, Авдєєва Петра Вікторовича за недотримання вимог чинного законодавства. – відмовлено у відкритті дисциплінарного провадження.
ІV. Розгляд дисциплінарного провадження
1. Притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів апеляційного суду Закарпатської області: Дроботя Віталія Васильовича, Готру Тетяну Юріївну, Мацунича Михайла Васильовича за порушення законодавства при розгляді судової справи та обов’язків судді, передбачених статтею 6 Закону України «Про статус суддів». - прийняття рішення та голосування на наступному засіданні
V. Розгляд скарг на рішення Кваліфкомісій:
1. Григорчук Олени Сергіївни на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Дніпропетровського апеляційного округу від 23 січня 2007 року – відкладено для вивчення матеріалів;
2. Герасько Лариси Юхимівни на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Львівського апеляційного округу від 22 грудня 2006 року - відкладено для вивчення матеріалів;
3. Ігнатьо Віри Іллівни на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Львівського апеляційного округу від 22 грудня 2006 року - відкладено для вивчення матеріалів.