Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
м. Київ
5 листопада 2004 року
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
І. Атестація:
1/1.судді апеляційного суду Івано-Франківської області Гриновецького Богдана Михайловича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
2/2. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Малінішин Галини Петрівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
3/3. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Бідочко Наталії Петрівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
4/4. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Ясеновенко Людмили Василівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
5/5. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Дячука Василя Миколайовича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
6/6. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Шкрібляка Юрія Дмитровича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999 року)
7/7. судді апеляційного суду Івано-Франківської області Кривобокової Наталії Михайлівни- присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 26 листопада 1999)
8/8. судді апеляційного суду Дніпропетровської області Петренко Інни Олімпівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 12 листопада 1999)
9/9. судді апеляційного суду Житомирської області Франовської Катерини Сергіївни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 14 жовтня 1999)
10/10. судді апеляційного суду м. Севастополя Алєєвої Наталі Галівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 04 жовтня 1999)
11/11. судді апеляційного суду м. Севастополя Соловйова Євгена Олексійовича - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 21 жовтня 1999)
12/12. судді апеляційного суду м. Севастополя Телажнікової Раїси Михайлівни - присвоєння першого кваліфікаційного класу (другий клас присвоєно 04 жовтня 1999)
ІІ. Дача рекомендації для обрання безстроково:
1/13. суддею Вищого господарського суду України Кравчука Геннадія Анатолійовича (стаж на посаді судді – 8 років, має другий кваліфікаційний клас)
2/14. суддею Дніпропетровського апеляційного господарського суду Білецької Людмили Миколаївни (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
3/15. суддею Харківського апеляційного господарського суду Лакізи Валентини Володимирівни (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
4/16. суддею господарського суду Кіровоградської області Янишевського Василя Павловича (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
5/17. суддею господарського суду Миколаївської області Коваля Юрія Михайловича (стаж на посаді судді – 12 років, має другий кваліфікаційний клас)
6/18. суддею господарського суду Херсонської області Скобелкіна Сергія Васильвича (стаж на посаді судді – 15 років, має другий кваліфікаційний клас)
7/19. суддею Замостянського районного суду м. Вінниці Старинщук Ольги Василівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
8/20. суддею Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області Тучинської Наталії Василівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
9/21. суддею Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Воронюк Валентини Арсентіївни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
10/22. суддею Вінницького районного суду Вінницької області Федчука Віталія Володимировича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
11/23. суддею Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Кайра Ігоря Анатолійовича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
12/24. суддею Центрального районного суду м. Миколаєва Яворської Жанни Михайлівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
13/25. суддею Жовтневого районного суду Миколаївської області Семенової Людмили Михайлівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
14/26. суддею Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області Наполова Миколи Івановича (стаж на посаді судді – 5 років, має п’ятий кваліфікаційний клас)
15/27. суддею Печерського районного суду м. Києва Мельника Андрія Володимировича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
16/28. суддею Дарницького районного суду м. Києва Мальченко Антоніни Олександрівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
17/29. суддею Голосіївського районного суду м. Києва Валігури Дмитра Миколайовича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
18/30. суддею Якимівського районного суду Запорізької області Бойчевої Наталії Василівни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
19/31. суддею Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Полєвої Світлани Федорівни (стаж на посаді судді – 5років, має третій кваліфікаційний клас)
20/32. суддею Ленінського районного суду м. Кіровограда Грицини Валентини Іванівни (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
21/33. суддею Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Остапенко Наталії Георгіївни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
22/34. суддею Хотинського районного суду Чернівецької області Владичана Анатолія Івановича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
23/35. суддею Шевченківського районного суду м. Чернівці Чебан Вікторії Миколаївни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
24/36. суддею Рівненського районного суду Рівненської області Кушнір Наталії Віталіївни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
25/37. суддею Сарненського районного суду Рівненської області Довгого Ігоря Івановича (стаж на посаді судді – 5 років, має п’ятий кваліфікаційний клас)
26/38. суддею апеляційного суду Львівської області Лєсного Сергія Євгеновича (стаж на посаді судді – 14 років, має другий кваліфікаційний клас) перевод шляхом обрання
27/39. суддею Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Березової Ірини Олексіївни (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
28/40. суддею Хмельницького районного суду Хмельницької області Продана Бориса Григоровича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас)
29/41. суддею військового місцевого суду Дніпропетровського гарнізону Коваленка Василя Дмитровича (стаж на посаді судді – 16 років, має перший кваліфікаційний клас)
30/42. суддею військового місцевого суду Черкаського гарнізону Торопенка Миколи Васильовича (стаж на посаді судді – 17 років, має перший кваліфікаційний клас)
31/43. суддею військового місцевого суду Черкаського гарнізону Грачова Віктора Михайловича (стаж на посаді судді – 11 років, має третій кваліфікаційний клас)
32/44. суддею військового місцевого суду Ужгородського гарнізону Борканюка Михайла Михайловича (стаж на посаді судді – 17 років, має другий кваліфікаційний клас)
33/45. суддею Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Романюк Марини Марківни (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас) ) на засідання запрошено голову Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Максименко О.І.
34/46. суддею Ленінського районного суду м. Миколаєва Димитрова Василя Івановича (стаж на посаді судді –17 років, має другий кваліфікаційний клас)
35/47. суддею Люботинського міського суду Харківської області Кокоші Володимира Вікторовича (стаж на посаді судді – 13 років, має другий кваліфікаційний клас)
36/48. суддею Бучацького районного суду Тернопільської області Кузевича Йосипа Ярославовича (стаж на посаді судді – 5 років, має третій кваліфікаційний клас)
37/49. суддею апеляційного суду Дніпропетровської області Дерев’янка Олександра Григоровича (стаж на посаді судді – 13 років, має третій кваліфікаційний клас)
38/50. суддею Суворовського районного суду м.Херсона Борка Андрія Леонідовича (стаж на посаді судді – 5 років, має п’ятий кваліфікаційний клас)
39/51. суддею Чоплинського районного суду Херсонської області Кузьменка Анатолія Дмитровича (стаж на посаді судді – 5 років, має п’ятий кваліфікаційний клас)
40/52. суддею Генічеського районного суду Херсонської області Стребкова Юрія Олексійовича (стаж на посаді судді – 5 років, має четвертий кваліфікаційний клас) на засідання запрошено голову Генічеського районного суду Херсонської області В.С.Постол
41/53. суддею місцевого Заводського районного суду міста Запоріжжя Сисуєва Аркадія Івановича (стаж на посаді судді – 10 років, має третій кваліфікаційний клас) – повторно (рішення ВККСУ від 28.11.2003)
ІІІ. Розгляд дисциплінарних проваджень щодо суддів:
Відповідальний Секретар |
В.Ф. Пивовар |