Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВАКС обрав запобіжний захід голові Чернівецької облради

13 лютого 2020, 16:45

У четвер, 13 лютого, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід голові Чернівецької обласної ради у вигляді застави у розмірі 10 005 520 гривень.

Також на підозрюваного покладено ряд обов’язків: прибувати за кожною вимогою до слідчого (детектива), прокурора та суду; не відлучатись із м. Чернівці без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду; повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з підозрюваним та свідками; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України та в’їзд до України; носити електронний засіб контролю.

Голова Чернівецької облради підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України. За версією слідства, підозрюваний висловив прохання одному із підприємців області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 000 доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У подальшому, правоохоронні органи задокументували факт отримання ним частини обумовлених коштів у розмірі 180 000 доларів США.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

За повідомленням прес-служби суду