Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

За незаконну рубку дерев судом стягнуто понад мільйон двісті тисяч гривень шкоди заподіяної лісу

13 лютого 2020, 13:02

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу до Державного підприємства "Рогатинське лісове господарство" про відшкодування 1 274 983, 91 гривень шкоди заподіяної лісу, внаслідок порушення норм лісового законодавства.

Судом при розгляді справи встановлено, що позивачем здійснено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством "Рогатинське лісове господарство". За наслідками проведеної перевірки виявлено низьку порушень, зокрема здійснена незаконна рубка лісу на території лісового фонду, який знаходиться в постійному користуванні ДП "Рогатинське лісове господарство", про що 17.05.2019 складено акт № 31.

Згідно статті 107 Лісового кодексу України підприємства, установи, організації і громадяни зобов’язані відшкодувати шкоду, заподіяну ними лісу внаслідок порушення лісового законодавства, у розмірах і порядку, визначених законодавством України.

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області у справі № 909/1051/19 можна ознайомитися за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua

 

За повідомленням прес-служба суду