Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Донецький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорій «Б» та «В»  

10 жовтня 2019, 12:01

Наказ про оголошення конкурсу

1. Секретар судового засідання (6 вакансій)

2. Заступник начальника відділу документообігу та архівної роботи (1вакансія)

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua) таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами;

2резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь в конкурсі, подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік на сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua).

Якщо особою, яка бажає взяти участь у конкурсі, незалежно від обставин подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, її повторне подання не вимагається.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткові (необов’язкові) документи:  заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016р. №246 зі змінами

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може подати в установленому порядку до конкурсної комісії необхідну інформацію особисто або надіслати її поштою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби (по 25 жовтня 2019 року включно). Конкурсний відбір буде відбуватися 30 жовтня 2019 року о 10-00 годині у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: Донецька обл., м.Слов’янськ, вул.Добровольського, 1.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за адресою: 84122, м. Слов’янськ, вул. Добровольського,1  або за телефоном: (0626) 66-40-51