Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
З 10 по 14 вересня 2018 року судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Людмила Білецька, Тетяна Верхогляд, Ірина Кузнецова та помічник судді Дмитро Кушнір взяли участь у Міжнародному колоквіумі на тему: «Юридична методика для суддів», що відбувся у місті Вісмар (Німеччина), організований на базі Університету прикладних наук міста Вісмар: технології, бізнесу та дизайну.
До участі у заході були запрошені судді, адвокати, арбітражні керуючі з України та Німеччини, експерти конкурсного права Німеччини та Євросоюзу.
Колоквіум був проведений з метою спільної розробки нового змісту та нових форм судової практики за допомогою практичного вирішення казусів на конкретних прикладах.
У ході обговорення учасники ознайомилися з юридичною методикою, дослідили її розвиток в Німеччині та Європі на конкретних прикладах, ознайомилися з процесом тлумачення норм, юридичною аргументацією на основі судових рішень, застосуванням норм матеріального права.
Під час заходу були висвітлені питання вирішення казусів з спірними фактичними обставинами та досліджені фактичні обставини справ, які будуть покладені в основу рішень суду, німецька методика правозастосування.
Також, учасники обговорили питання цивільного, господарського, адміністративного та кримінального процесуального права з участю досвідчених лекторів-спеціалістів у галузі німецького права.
В рамках колоквіуму 12 вересня 2018 року пройшов Міжнародний форум на тему: «Реформування процедур банкрутства в Україні з урахуванням європейського досвіду», який був організований Громадською організацією «Всеукраїнська організація арбітражних керуючих» спільно з «Остінінсітут Вісмар», Німецько-українським об’єднанням юристів, Адвокатським об’єднанням “Колегія адвокатів України ” на базі Університету прикладних наук міста Вісмар: технології, бізнесу та дизайну. Форум пройшов у приміщенні ратуші м. Вісмара.
На форумі обговорювалися питання підвищення рівня захищеності прав кредиторів у процедурах банкрутства, розвиток та становлення інституту саморегулювання арбітражних керуючих в Україні, правове регулювання взаємовідносин по відновленню платоспроможності фізичних осіб в Україні, аналіз та удосконалення проекту Кодексу процедур банкрутства України через призму європейського досвіду конкурсного законодавства, судової практики та права.
За результатами форуму складено висновки, тези, рекомендації та пропозиції, які будуть направлені у відповідні комітети Верховної Ради України та Міжнародній конференції з банкрутства, що проводиться на базі Міністерства юстиції України 19.09.2018 р. у м. Києві.
Всі учасники за результатами навчання отримали міжнародні сертифікати.
За повідомленням прес-служби суду