Задати питання

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

Обрано запобіжний захід чоловіку, який намагався викрасти малолітню дитину з подвірря школи в м. Миколаєві

14 листопада 2017, 13:40

Слідчим суддею Ленінського районного суду м. Миколаєва – Крутієм Юрієм Петровичем обрано запобіжний захід чоловіку, 1961 року народження, якого підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 15, ч. 2 ст. 146 КК України.

Зазначений громадянин підозрюється в тому, що 10.11.2017 він з метою викрадення малолітньої дитини, знаходячись на території ЗОШ № 30 за адресою: м. Миколаїв, вул. Квітнева, 40, під приводом доставляння малолітнього, 2008 року народження додому, схопив його за капюшон куртки та не зважаючи на спротив малолітнього, силою примусив останнього йти до виходу зі школи. Однак, не зміг довести свій злочинний умисел до кінця, оскільки був затриманий перехожим.

Слідчим подано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у цілодобового домашнього арешту. Прокурор клопотання підтримав.

Дослідивши матеріали клопотання слідчий суддя ухвалив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном 60 днів за адресою проживання, з забороною залишати житло в період з 20-00 до 06-00 год., зобов’язавши підозрюваного прибувати за кожною вимогою слідчого, прокуророра.

 Джерело

За повідомленням прес-служби суду