Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Адаптація працівника суду до професійної діяльності за допомогою психологічних інструментів

07 листопада 2017, 14:30

7 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку працівників апаратів місцевих та апеляційних судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської областей.

Семінар відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна та наголосила, що психологічна адаптація до професії посідає чи не найважливіше місце у професійній діяльності як чинник, що сприяє розвитку особистості та професіонала своєї справи.

Для проведення заходу запрошено психологів центру “Жіночі перспективи” Світлану Бєляєву та Олену Кальбус.

До уваги працівників апаратів судів запропоновано теоретичний матеріал щодо причин і джерел стресу, стресостійкості, як виду психологічної стійкості особистості. Також учасники семінару розглянуть причини та складові конфлікту, виконають практичні завдання на основі конкретних життєвих прикладів про способи запобігання та розв’язання конфліктних ситуацій.

Наприкінці семінару учасники удосконалять знання з мистецтва ділового спілкування та обговорять із викладачами питання щодо професійних та особистих ситуацій.

Джерело

За повідомленням прес-служби НШСУ