Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В Одеському апеляційному господарському суді відбулися чергові загальні збори членів ГО «Асоціація суддів господарських судів України»

27 жовтня 2017, 10:11

26 жовтня 2017 року в Одеському апеляційному господарському суді відбулися чергові загальні збори членів ГО «Асоціація суддів господарських судів України», на яких були присутні голови господарських судів усіх інстанцій та делеговані від судів представники відокремлених підрозділів Асоціації. Варто зазначити, що на даний час, підрозділи Асоціації створені практично у всіх областях України, а Асоціація набула статус Всеукраїнської.
Захід урочисто відкрила голова ГО «Асоціація суддів господарських судів України» Наталья Богацкая, яка відмітила: «Сьогодні ми з'їхалися з різних куточків нашої країни для того, щоб спільно напрацювати та окреслити єдине бачення напрямків розвитку та вдосконалення судів господарської юрисдикції. За рік існування АСГСУ, ми зробили значний крок в об'єднанні всіх суддів господарської юрисдикції різних регіонів, створили реальний майданчик для взаємодії із засобами масової інформації, громадськими організаціями та іншими профільними громадськими об'єднаннями, з метою створення позитивного іміджу судів і суддів господарської юрисдикції.»
Сергій Могил - заступник голови ВГСУ побажав плідної співпраці та наголосив, що даний захід є особливо важливим з огляду на те, що за рік роботи Асоціації вже є що підсумовувати, тим більше у такому багаточисельному складі.
Після того, як учасники зборів заслухали доповідь голови організації про діяльність Асоціації, присутні висловили довіру Наталії Богацькій та підтвердили її повноваження на посаді голови АСГСУ. Крім того, за результатами голосування заступниками голови Асоціації обрано Галину Діброву - заступника голови ОАГС та Тетяну Гладишеву – суддю-спікера та секретаря другої судової палати даного суду. 
Другу частину роботи Зборів розпочав Богдан Львов - голова Вищого господарського суду України, який, привітавши присутніх у залі, відзначив актуальність та важливість подібних комунікаційних заходів для суддів, адже вони створюють умови для ефективного спілкування та обміну досвідом. 
За результатами проведення загальних зборів Асоціації суддів господарських судів України, прийнято рішення стосовно необхідності врегулювання питань створення Служби судової охорони; вирішення питання щодо закриття публічного доступу до декларацій суддів та членів їх сімей, з метою державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей; необхідність ініціювання перед суб'єктами законодавчої ініціативи вирішення питання про повернення місцевим спеціалізованим судам функцій розпорядників бюджетних коштів.
На завершення зборів, Наталія Богацька подякувала присутнім за активну участь у налагодженні комунікації між судами господарської юрисдикції та висловила побажання подальшої плідної роботи підрозділів Асоціації, які охоплюють усі регіони нашої країни.
Докладніше про прийняті на зборах рішення та фотозвіт зборів – найближчим часом на офіційному сайті АСГСУ. http://uajcc.org

 

Джерело