Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Сумчанина, який вбив власну дружину та завдав ножового поранення в шию іншій особі, залишено під вартою

26 жовтня 2017, 13:53

Колегія суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області за апеляційною скаргою захисника переглядала запобіжний захід сорокадворічному чоловіку, якого правоохоронні органи підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 15 (Замах на злочин) та п.1 ч.2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Підозрюваного взято під варту за ухвалою слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми за те, що він 16 жовтня цього року заподіяв смерть своїй дружині та наніс ножем тілесні ушкодження шиї іншій особі, які в момент нападу перебували у ліжку. Слідчий національної поліції, за погодженням з прокуратурою, клопотав, аби місцевий суд взяв особу під варту. Мотивував своє прохання тим, що особі загрожує довічне ув’язнення, а тому він може переховуватися від слідства. Крім того, чоловік не має постійного місця роботи та сталих соціальних зв’язків, йому також відомі прізвища свідків, тож він з метою перешкоджання веденню досудового розслідування, може на них чинити тиск. Клопотання слідчого суд задовольнив та встановив строк дії запобіжного заходу до 13 грудня 2017 року.

Не погоджуючись з таким рішенням, захист подав апеляційну скаргу, в якій просив обрати м’якший запобіжний захід, а саме домашній арешт. Проте, колегія суддів апеляційну скаргу захисника підозрюваного відхилила та залишила в силі ухвалу слідчого судді суду першої інстанції.

Джерело

За повідомленням прес-служби суду