Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Слухання справи стосовно обвинувачення чиновників Битицької сільради Сумського району, обвинувачених у хабарництві, буде продовжено 4 жовтня

29 вересня 2017, 09:40

27 вересня 2017 року, у зв’язку із закінченням робочого часу, відкладено розгляд кримінального провадження відносно голови та начальника юридичного відділу Битицької сільської ради, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе, за вчинення дій в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, з використанням наданої їм влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).

Наступне відкрите судове засідання відбудеться о 13 год. 15 хв. 04 жовтня 2017 року.

Справа розглядається колегіально: головуючий суддя – Шершак М.І, судді – Грищенко О.В., Клименко А.Я.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером 591/5513/16-к.

Інформаційно: голова та начальник юридичного відділу Битицької сільської ради Сумського району підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання за попередньою змовою групою осіб неправомірної вигоди в особливо великому розмірі – за позитивне вирішення питання про укладення угоди та надання в оренду земельної ділянки).

Джерело

За повідомленням прес-служби суду