Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Підозрювану у махінаціях з нерухомістю Апеляційний суд Харківської області залишив під вартою

29 вересня 2017, 09:19

 28 вересня 2017 року в Апеляційному суді Харківської області колегією суддів у складі головуючого Цілюрика В.П., суддів Бездітка В. М., Яковлевої В.С. розглянуто апеляційну скаргу захисників підозрюваної на ухвалу слідчого судді Київського районного суду м. Харкова від 22 вересня 2017 року.

     Нагадуємо, ухвалою слідчого судді районного суду було задоволено клопотання органу досудового розслідування про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою жінці, яка звинувачується у шахрайстві в особливо великому розмірі за ч.ч.3,4 ст.190 КК України.  

     Захисниками підозрюваної було подано апеляційну скаргу, в якій вони просили скасувати ухвалу слідчого судді та відмовити у задоволенні клопотання. Обрати відносно підозрюваної запобіжний захід не пов'язаний з триманням під вартою, вважаючи, що підстави для застосування такого суворого запобіжного заходу відсутні, а розмір визначеної судом застави не є співмірним.

     За обставинами злочинів, в яких жінка підозрюється, вона, представляючись ріелтором, втиралася в довіру, обіцяючи дешевше житло, та видурювала великі суми грошей. За інформацією потерпілих, вона назбирала два мільйони гривень, займаючись на протязі п’яти років шахрайством.   

     Колегія суддів Апеляційного суду Харківської області 29 вересня 2017 року ухвалила – апеляційну скаргу захисників залишити без задоволення, ухвалу слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 22 вересня 2017 року про обрання відносно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, залишити без змін.  

     З повним текстом ухвали зацікавлені особи мають можливість ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень після її  проголошення (03 жовтня 2017 року).   

 Джерело

За повідомленням прес-служби суду