Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Особливості захисту права власності у світлі застосування практики Європейського суду з прав людини

27 вересня 2017, 16:05

27 вересня 2017 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України в межах підготовки суддів окружних адміністративних судів проводить тренінг на тему: “Захист права власності у світлі статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини”, повідомляє прес-служба НШСУ.

Вітальними словами тренінг відкрив директор регіонального відділення Володимир Поплавський, який ознайомив суддів із метою, програмою і регламентом заходу та представив викладачів.

Для проведення тренінгу запрошено суддів Сергія Уханенка, який є модератором заходу, та Олексія Кругового.  Фасилітатор тренінгу – Володимир Поплавський.

Під час тренінгу судді прослухають лекцію щодо змісту та мети статті 1 Першого протоколу до Конвенції, основних принципів, понятійного апарату та критеріїв втручання, обговорять  проблемні питання, що виникають у судовій практиці при застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції.

Тренінг буде проведено із застосуванням міні-лекцій із використанням презентацій Power Point та виконанням суддями-слухачами практичних завдань, побудованих на конкретних справах Європейського суду з прав людини.

Також судді-учасники пройдуть первинне та фінальне тестування за самостійно опрацьованими вдома рішеннями Європейського суду з прав людини. За підсумками кожного із тестувань буде проведено модеровану дискусію з елементами експрес-опитування за допомогою клікерів.

Після завершення тренінгу, відповідно до вимог Закону, судді-тренери заповнять анкети оцінювання слухачів, а з метою зворотного зв’язку буде проведено анкетне опитування суддів-учасників.

Повний текст програми тренінгу розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.