Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Львові проходить семінар : “Зв’язки з громадськістю в судах”

27 вересня 2017, 16:00

27–28 вересня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для працівників апаратів місцевих та апеляційних судів на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”.

Відкриваючи захід, директор регіонального відділення Оксана Польна представила викладачів семінару та наголосила на важливості теми, яка є підґрунтям формування авторитету судової влади.

Для проведення семінару запрошено суддю Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, кандидата юридичних наук Тамаза Деметрадзе, прес-секретаря господарського суду Львівської області, доцента кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата наук із соціальної комунікації Наталію Шайду, експерта з комунікацій у системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів Ольгу Давид та психолога Ольгу Уралову.

Семінар присвячено вивченню  аспектів комунікації працівників апаратів судів із відвідувачами. Програма заходу наповнено лекційним матеріалом, практичними завданнями. Працівники апаратів навчатимуться комунікувати із представниками ЗМІ, особами з інвалідністю та іншими категоріями відвідувачів судів, повідомляє прес-служба НШСУ.