Задати питання

ТУ ДСА України в Одеській області з візитом відвідала делегація представників органів державної влади з Республіки Молдова

13 вересня 2017, 17:33

Сьогодні 13 вересня 2017 року територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області з візитом відвідала делегація представників органів державної влади з Республіки Молдова та представників проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя».

     Під час візиту начальник територіального управління Володимир Дмитрович Куценко провів для гостей огляд роботи ТУ ДСА України в Одеській області та розповів про впровадження проекту «Електронний суд».

      У рамках цього візиту члени молдавської делегації зустрілись з начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області Станіщуком Миколою Васильовичем, представниками адвокатури Одеської області – Костіним  Андрієм Євгеновичем, головою спілки юристів Одеської області – Рябцем Олександром Михайловичем, директором регіонального центу з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області -  Клішиною Світланою Олександрівною,  директором Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України - Ріпенко Артемом Ігоровичем, головою Приморського районного суду м. Одеси - Кічмаренко Сергієм Миколайовичем, головою Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області - Боярським Олександром  Олександровичем, начальником відділу організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики  ТУ ДСА України в Одеській області - Акбаровою Інною Миколаївноюначальником юридичного відділу ТУ ДСА України в Одеській області - Львовою Ніною Вікторівною.

      Під час візиту також  заплановано відвідати  Київський районний суд м. Одеси, з практичною демонстрація проекту «Електронний суд», спілкування з суддями, презентація електронної системи прокуратури, співпраця між судами та прокуратурою в рамках проекту «Електронний суд».

 

Джерело