Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Друга Дисциплінарна палата ВРП прийняла рішення про звільнення з посади судді Бутенко М.В.

00 0000, 00:00

29 травня 2017 року Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя розглянуто дисциплінарну справу, відкриту за заявою прокурора Дніпропетровської області Федика Р.Р. стосовно судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Бутенко Майї Володимирівни і прийнято рішення, згідно з яким зазначену суддю притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення з посади судді.

Згідно з частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» суддя Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Бутенко Майя Володимирівна, тимчасово відсторонюється від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення.

Суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.