Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Представник ДСА України взяв участь у фокус-груповій дискусії «Стратегічне планування розвитку судової системи України»

03 вересня 2012, 12:08

31 серпня 2012 року в м. Чернігів відбулася чергова фокус-групова дискусія з представниками судової гілки влади, де взяв участь начальник управління аудиту Державної судової адміністрації України Олександр Лещенко.

Також у роботі фокус-групи взяли участь представники судів, територіального управління  ДСА України в Чернігівській області.

Зібрання відбулося з метою обговорення проекту стратегічного плану розвитку судової гілки влади України, що розроблений Робочою групою з питань інновацій ДСА України, зокрема, розгляд принципів та основних сфер діяльності, закладених в проект цього плану, а також можливостей та потенційних перешкод, що можуть виникати в процесі його реалізації.

Фокус-групові дискусії організовано Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Україна: справедливе правосуддя» разом з Державною судовою адміністрацією України. Подібні заходи заплановано в 10 містах України, наразі проведено 7, очікується проведення подібних дискусій в Севастополі, Харкові та Донецьку.