Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обговорено започаткування нового Українсько-канадського проекту

22 серпня 2012, 16:51

      22 серпня 2012 року Перший заступник Голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький провів робочу зустріч з представником канадського Проекту «Суддівська освіта – для економічного зростання», Директором міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Олегом Шаковим. Під час зустрічі були обговорені перспективи започаткування нового окремого Українсько-канадського проекту, а також запровадження у рамках Проекту «Суддівська освіта – для економічного зростання» компоненту з судової медіації, оскільки головним завданням Проекту є надання Україні допомоги у сфері покращення ділового середовища за рахунок підвищення ефективності роботи судів, розробки навчальних програм для суддів.

  Перший заступник Голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицькийнаголосив, що у багатьох судах України, у Державній судовій адміністрації України та її територіальних управліннях досі відчуваються позитивні результати попереднього Українсько-канадського проекту судової співпраці. Іван Балаклицький висловив думку про те, що майбутній Проект співпраці між Україною та Канадою у галузі поліпшення правосуддя має бути ще продуктивнішим, і співробітництво з ДСА України буде не менш плідним.

        

Довідково:

П’ятирічний Проект «Cуддівcька освіта – для  економічного зростання», що фінансується Канадським Агентством міжнародного розвитку та впроваджується Канадським національним інститутом суддівської освіти, розроблений з метою сприяння створенню в Україні системи  ефективного  навчання суддів та кандидатів на посаду судді Національною школою суддів  під керівництвом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ). Основні партнери проекту – ВККСУ, Національна школа суддів, пілотні суди в Одесі та Івано-Франківську, а також Офіс Уповноваженого з федеральних судових справ Канади.