Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Вінницький апеляційний суд презентував алгоритм запровадження та роботи Служби підтримки постраждалих від домашнього насильства

25 травня 2023, 12:09

Під час круглого столу «Поточний прогрес і виклики щодо впровадження сервісів для вразливих користувачів суду», організованому Проєктом ЄС «Право-Justice» та ГО «Всеукраїнська асоціація працівників судів», Вінницький апеляційний суд презентував алгоритм запровадження та роботи Служби підтримки постраждалих від домашнього насильства.

Такий сервіс запроваджено в межах Стратегії розвитку волонтерського сервісу у Вінницькому апеляційному суді на 2021-2023 роки.

До складу служби увійшли не лише працівники апарату суду, а й судові волонтери.

Завданням Служби підтримки постраждалих від домашнього насильства Вінницького апеляційного суду є надання емоційної, інформаційної підтримки безпосередньо, а також правової та психологічної допомоги - через механізм перенаправлення.

Важливо, що з метою емоційної підтримки постраждалих від домашнього насильства та забезпечення безпеки листування Вінницький апеляційний суд створив окрему електронну скриньку з символічною назвою turbotaprovas@vna.court.gov.ua, доступ до якої надано працівникові Служби.

Комунікація забезпечується за допомогою засобів телефонного зв’язку (063) 53-58-536 (viber).

Вінницький апеляційний суд