Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У 7ААС проходить конференція щодо Закону України "Про адміністративну процедуру"

21 листопада 2022, 12:57

Сьогодні, 21 листопада 2022 року, у 7ААС відбувається фахова дискусія щодо новел закону про адміністративну процедуру.

"Наша зустріч є знаковою: ми маємо на меті обговорити важливе питання змін у законодавстві. Наразі, у нелегкий для нашої країни час, ми ще більше розуміємо важливість прогресивних кроків у законодавстві, адже це є ознакою демократичної держави, де панує закон. Водночас законодавчі зміни наближають Україну до країн ЄС, у яких вже давно діє подібний закон", - вітаючи учасників зазначив очільник 7ААС Віталій Кузьмишин.

Також привітав учасників і голова КАС ВС Михайло Смокович, який підкреслив актуальність конференції, яка допоможе предметно окреслити основні постулати закону і обговорити практику застосування цього нового нормативно-правового акту.

Попереду плідна дискусія за ключовими питаннями щодо новел законодавства.

Серед доповідачів:

  • Віктор Тимощук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАН України, експерт Проєкту ЄС «Право-Justice»;
  • Андрій Школик, професор кафедри адміністративного та фінансового права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, експерт Проєкту «EU4PAR»;
  • Едіт Целлер, суддя адміністративного суду Відня, експертка Проєкту ЄС «Право-Justice»;
  • Мартін Штайнкюлер, суддя Німецького Федеративного Адміністра-тивного суду;
  • Олеся Радишевська та Володимир Бевзенко, судді Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду.

Учасниками зустрічі стали голова КАС ВС Михайло Смокович, судді КАС ВС, Сьомого апеляційного адміністративного суду та 7АА округу.

Захід організовано 7ААС у співпраці з Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду за підтримки Проєкту "Право-Justice". 

Більше фото із заходу за посиланням.

Сьомий апеляційний адміністративний суд