Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Третій апеляційний адміністративний суд повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції

21 вересня 2022, 14:13

Третій апеляційний адміністративний суд інформує, що через відсутність поштових марок та бюджетного фінансування на оплату поштових послуг, з 21 вересня 2022 року відправлення усієї поштової кореспонденції судом призупинено.

До відома альтернативні способи отримання інформації:

  • ознайомитися з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Третього апеляційного адміністративного суду у розділі «Громадянам», пункт «Списки справ, призначених до розгляду» ;

  • ознайомитися з процесуальними документами особисто в приміщенні суду;

  • отримати електронні копії процесуальних документів електронною поштою;

  • отримати електронні копії процесуальних документів через підсистему «Електронний Суд»;

  • дізнатися необхідну інформацію у відділі по роботі зі зверненнями громадян та надання інформації Третього апеляційного адміністративного суду за номером: 068 956 18 90. 

Для належного повідомлення про рух судової справи при зверненні до суду просимо повідомляти всі відомі номера телефонів і адреси електронної пошти свої та інших учасників судової справи, бажано через підсистему «Електронний Суд».

Звертаємо увагу, що учасники судових справ можуть отримати копії відповідних процесуальних рішень суду особисто в канцелярії суду, щоденно з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:45).

Третій апеляційний адміністративний суд