Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У ПАГС обговорили актуальні питання забезпечення діяльності суду

21 липня 2021, 17:52

21 липня 2021 року т. в. о. Голови ДСА України Олексій Сальніков із робочим візитом відвідав Північний апеляційний господарський суд.

На робочій нараді з керівництвом Північного апеляційного господарського суду обговорили актуальні питання забезпечення діяльності суду. Зокрема, йшлося про оплату праці працівників апарату суду та пов'язаний з цим відтік кваліфікованих кадрів із системи правосуддя, недофінансування поточних витрат суду, а саме недостатню кількість коштів на закупівлю марок та інших витратних матеріалів для потреб суду.

  

«Наразі потреба в коштах на заробітну плату працівників апарату суду ствновить 2,5 млн грн на місяць, тоді як задовольняється ця потреба лише на рівні 900 тис. грн на місяць. Потреба в марках та інших поточних витратах складає більш як 500 тис. грн на місяць, а кошти на це відсутні, хоча за півроку судом отримано більш як 110 млн грн судового збору», - відзначив під час оперативної наради голова Північного апеляційного господарського суду Олег Хрипун.

Очільники Північного апеляційного господарського суду ознайомили Олексія Сальнікова з основними показниками діяльності суду за останнє півріччя та поінформували про першочергові проблеми, що потребують невідкладного розв‘язання.

Т. в. о. Голови ДСА України відзначив, що ознайомчі візити до судів є необхідними при обговоренні питань діяльності та організаційно-технічного забезпечення суду, крім того, це дає змогу визначити, які питання потребують першочергового вирішення в кожному суді.

Олексій Сальніков подякував голові Північного апеляційного господарського суду за принципову позицію в питаннях діяльності суду та бажанні зберегти високопрофесійний колектив та поліпшити роботу суду.

Державна судова адміністрація України