Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Олену Власенкову відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати ВРП

09 червня 2021, 13:52

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 9 червня 2021 року.

Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», на підставі рішення, ухваленого Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 9 червня 2021 року, суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Власенкову Олену Олександрівну відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Вища рада правосуддя