Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
19.04.2024 10:32
757/418/24-к
1-кп/759/944/24
Новак Артур Михайлович, Ножовнік Олена Іванівна, Охрімчук Тетяна Володимирівна, Самойлик Василь Григорович, Борисов Максим Петрович, Косинський Валентин Ігорович, Руднєв Олег Олександрович, Колесник Ганна Миколаївна, Сініченко Ігор Сергійович, Глядик Богдан Миколайович, Максимов Роман Ігорович, Величко Михайло Михайлович, Глущенко Діна Леонідівна, Гонтар Олег Миколайович, Оверчук Юлія Олександрівна, Щербань Віктор Сергійович, Морозов Євгеній Євгенович, Дерій Андрій Олександрович, Гузєв Ігор Григорович, Касьян Микола Степанович, Яворський Богдан Іванович, Соловей Олег Володимирович, Уманець Богдана Богданівна, Пізняк Віктор Іванович, Пасічний Ігор Олександрович, Федосов Микита Миколайович, Шролик Олександр Володимирович, Андріяшевська Марина Сергіївна, Качковський Сергій Анатолійович, Чуховцева Дар’я Вікторівна, Сімейко Артур Миколайович, Бондаренко Ігор Валерійович, Тімофєєв Артур Сергійович, Кюрджиєв Таріел Павлович, Лапшин Максим Леонідович, Комишан Артем Володимирович, Ященко Михайло Сергійович, Морозов Євгеній Євгенійович, Кудлай Олександр Павлович, Панченко Аліна Максимівна, Аксьонов Валерій Петрович, Блінов Денис Миколайович, Серіков Данило Валентинович, Дзикановський Олександр Олегович, Крилов Владислав Олександрович, Рожченко Іван Миколайович, Гнєздовський Артур Едуардович, Кім Роман Костянтинович, Черничка Антон Олександрович, Яценко Валерій Михайлович, Сіварга Валерій Михайлович, Сидоренко Владислав Євгенійович, Колесник Олександр Сергійович, Шевчук Сергій Анатолійович, Тишкул Станіслав Юрійович, Митко Артем Анатолійович, Постоялко Володимир Вадимович, Шибут Максим Ігорович, Філімонов Владислав Юрійович, Тихонов Дмитро Ігорович, Калюшик Платон Олександрович, Ніколаєв Артур Ігорович, Писаревич Едуард Сергійович, Калиновський Віктор Миколайович, Скібінський Віталій Вікторович, Шепертицький Іван Володимирович, Чебанюк Денис Сергійович, Чебан Андрій Вікторович, Данильченко Володимир Володимирович, Гаврилюк Сергій Васильович, Голобородбко Руслан Ігорович, Качковський Євген Сергійович, Сухомлин Олександр Ігорович, Дорошев В.Л., Барзилович Ірина Анатоліївна, Олефіренко Станіслав Михайлович, Кірєєв Андрій Олексійович, Ожиганов Олександр Михайлович
Святошинський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Жмудь Вікторія Олексіївна
17.04.2024 10:17
761/45742/16-к
1-кп/759/12/24
Щерба Олександр Володимирович, Яворський Олександр Васильович, Марченко Ян Олександрович, Євніцький Вадим Вікторович, Кошовий Олексій Петрович, Гуляренко Юрій Миколайович, Зєваєв Андрій Олександрович, Ахмет Олександр Миколайович, Войтенко К.В., Кухар Григорій Михайлович, Тищенко Віктор Вікторович, Опанасенко Ігор Борисович, Удовенко Анатолій Михайлович, Сологуб Олександр Володимирович, Прокопенко Володимир Віталійович, Катрук Ігор Іванович, Дорошенко Михайло Петрович, Данілов Роман Володимирович, Волик Олег Вікторович, Видиборець Андрій Вікторович, Васюта Вадим Іванович, Григоренко Галина Володимирівна, Дудник Любов Степанівна, Пащенко Сергій Васильович, Щерба Олександр Володимирович, Ярмоленко Артур Миколайович, Сесик Сергій Олександрович, Мазур Вадим Григорович, Терещенко Анатолій Михайлович, Жадан Ростислав Ігорович, Буханець Ольга Іванівна, Коваль Євген Олексійович, Таргоній Ігор Анатолійович, Кононець Анна Юріївна, Малахівська Наталія Орестівна, Кузик Петро Миколайович, Андреев Юрій Іванович, Руденко Богдан Ігорович, Черьомушкін Юрій Геннадійович, Рогаль Олександр Миколайович, Дідовець Олег Олександрович, Ущапівський Микола Васильович, Храмова Катерина Ігорівна, Давидюк Денис Костянтинович, Медведенко Андрій Сергійович, Хабінець Андрій Вікторович, Юхимчук Анатолій Петрович, Зінькова Тетяна Василівна, Лепіхов Олександр Васильович, Калюжний Віктор Геннадійович, Скрипник Сергій Федорович, Бутко Тарас Федорович, Федоренко Дмитро Миколайович, Прилуцький Антон Олександрович, Третяк Юлія Володимирівна (Гнатчук), Юзько Анатолій Вікторович, Ольховська Олена Вікторівна, Бондарчук Сергій Васильович, Свірус Олена Юріївна, Глуздовський Євген Сергійович, Корвін-Піотровський Антон Олексійович, Хіргій Дмитро Геннадійович, Нетребчук Олександр Вікторович, Воробйов Вячеслав Валерійович, Нікітін Павло Вікторович
Святошинський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Жмудь Вікторія Олексіївна
16.04.2024 11:35
757/418/24-к
1-кп/759/944/24
Ножовнік Олена Іванівна, Охрімчук Тетяна Володимирівна, Новак Артур Михайлович, Самойлик Василь Григорович, Оверчук Юлія Олександрівна, Щербань Віктор Сергійович, Морозов Євгеній Євгенович, Дерій Андрій Олександрович, Гузєв Ігор Григорович, Касьян Микола Степанович, Яворський Богдан Іванович, Соловей Олег Володимирович, Уманець Богдана Богданівна, Пізняк Віктор Іванович, Пасічний Ігор Олександрович, Федосов Микита Миколайович, Шролик Олександр Володимирович, Гонтар Олег Миколайович, Андріяшевська Марина Сергіївна, Качковський Сергій Анатолійович, Чуховцева Дар’я Вікторівна, Сімейко Артур Миколайович, Бондаренко Ігор Валерійович, Тімофєєв Артур Сергійович, Кюрджиєв Таріел Павлович, Лапшин Максим Леонідович, Комишан Артем Володимирович, Ященко Михайло Сергійович, Борисов Максим Петрович, Колесник Ганна Миколаївна, Сініченко Ігор Сергійович, Глядик Богдан Миколайович, Максимов Роман Ігорович, Величко Михайло Михайлович, Глущенко Діна Леонідівна, Морозов Євгеній Євгенійович, Кудлай Олександр Павлович, Косинський Валентин Ігорович, Руднєв Олег Олександрович, Панченко Аліна Максимівна, Аксьонов Валерій Петрович, Блінов Денис Миколайович, Серіков Данило Валентинович, Дзикановський Олександр Олегович, Крилов Владислав Олександрович, Рожченко Іван Миколайович, Гнєздовський Артур Едуардович, Кім Роман Костянтинович, Черничка Антон Олександрович, Яценко Валерій Михайлович, Сіварга Валерій Михайлович, Сидоренко Владислав Євгенійович, Колесник Олександр Сергійович, Шевчук Сергій Анатолійович, Тишкул Станіслав Юрійович, Митко Артем Анатолійович, Постоялко Володимир Вадимович, Шибут Максим Ігорович, Філімонов Владислав Юрійович, Тихонов Дмитро Ігорович, Калюшик Платон Олександрович, Ніколаєв Артур Ігорович, Писаревич Едуард Сергійович, Калиновський Віктор Миколайович, Скібінський Віталій Вікторович, Шепертицький Іван Володимирович, Чебанюк Денис Сергійович, Чебан Андрій Вікторович, Данильченко Володимир Володимирович, Гаврилюк Сергій Васильович, Голобородбко Руслан Ігорович, Качковський Євген Сергійович, Сухомлин Олександр Ігорович, Дорошев В.Л., Барзилович Ірина Анатоліївна, Олефіренко Станіслав Михайлович, Кірєєв Андрій Олексійович, Ожиганов Олександр Михайлович
Святошинський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Жмудь Вікторія Олексіївна
16.04.2024 11:19
760/25655/23
1кп/759/728/24
Святошинський районний суд міста Києва
10.04.2024 11:46
757/418/24-к
1-кп/759/944/24
Ножовнік Олена Іванівна, Охрімчук Тетяна Володимирівна, Новак Артур Михайлович, Самойлик Василь Григорович, Оверчук Юлія Олександрівна, Щербань Віктор Сергійович, Морозов Євгеній Євгенович, Дерій Андрій Олександрович, Гузєв Ігор Григорович, Касьян Микола Степанович, Яворський Богдан Іванович, Соловей Олег Володимирович, Уманець Богдана Богданівна, Пізняк Віктор Іванович, Пасічний Ігор Олександрович, Федосов Микита Миколайович, Шролик Олександр Володимирович, Гонтар Олег Миколайович, Андріяшевська Марина Сергіївна, Качковський Сергій Анатолійович, Чуховцева Дар’я Вікторівна, Сімейко Артур Миколайович, Бондаренко Ігор Валерійович, Тімофєєв Артур Сергійович, Кюрджиєв Таріел Павлович, Лапшин Максим Леонідович, Комишан Артем Володимирович, Ященко Михайло Сергійович, Борисов Максим Петрович, Колесник Ганна Миколаївна, Сініченко Ігор Сергійович, Глядик Богдан Миколайович, Максимов Роман Ігорович, Величко Михайло Михайлович, Глущенко Діна Леонідівна, Морозов Євгеній Євгенійович, Кудлай Олександр Павлович, Косинський Валентин Ігорович, Руднєв Олег Олександрович, Панченко Аліна Максимівна, Аксьонов Валерій Петрович, Блінов Денис Миколайович, Серіков Данило Валентинович, Дзикановський Олександр Олегович, Крилов Владислав Олександрович, Рожченко Іван Миколайович, Гнєздовський Артур Едуардович, Кім Роман Костянтинович, Черничка Антон Олександрович, Яценко Валерій Михайлович, Сіварга Валерій Михайлович, Сидоренко Владислав Євгенійович, Колесник Олександр Сергійович, Шевчук Сергій Анатолійович, Тишкул Станіслав Юрійович, Митко Артем Анатолійович, Постоялко Володимир Вадимович, Шибут Максим Ігорович, Філімонов Владислав Юрійович, Тихонов Дмитро Ігорович, Калюшик Платон Олександрович, Ніколаєв Артур Ігорович, Писаревич Едуард Сергійович, Калиновський Віктор Миколайович, Скібінський Віталій Вікторович, Шепертицький Іван Володимирович, Чебанюк Денис Сергійович, Чебан Андрій Вікторович, Данильченко Володимир Володимирович, Гаврилюк Сергій Васильович, Голобородбко Руслан Ігорович, Качковський Євген Сергійович, Сухомлин Олександр Ігорович, Дорошев В.Л., Барзилович Ірина Анатоліївна, Олефіренко Станіслав Михайлович, Кірєєв Андрій Олексійович, Ожиганов Олександр Михайлович
Святошинський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Жмудь Вікторія Олексіївна