E-LEARNING NET SPACE
Віртуальна професійна спільнота
для працівників апаратів українських судів
Проект ЄС «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби» розробив веб-портал для адміністративного персоналу судів –
E-learning Net Space(
http://www.ujfp.org.ua/e-learning). Це портал для професійного спілкування, обміну досвідом та дистанційного навчання працівників судів усієї України.
Ініціатива розпочиналась з питання, чи можливо навчати дистанційно представників судової системи України. Як результат цього дослідження було створено місце для ВІРТУАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ керівників апаратів місцевих загальних судів, тобто місце для спілкування керівників апаратів судів з різних регіонів України.
Зараз ця спільнота вже нараховує біля 400 керівників апаратів місцевих та апеляційних загальних та адміністративних судів, помічників суддів з різних регіонів України, представників Верховного суду України, Державної судової адміністрації України, Академії суддів України та Української асоціації сприяння розвитку судового адміністрування.
З усіма зареєстрованими учасниками віртуальної професійної спільноти Ви можете підтримувати зв’язок через індивідуальні ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛАННЯ на порталі одному чи декілком учасникам або розмовляти з ними у ЧАТІ.
На веб-порталі працюють ФОРУМИ для обговорення наразі актуальних тем функціонування суду, інформатизації в судах, статусу помічника судді, нового законопроекту «Про судоустрій», та інших, в яких ви можете обмінюватися досвідом та формувати загальну думку представників українських судів.
Для Керівників апаратів судів та Помічників суддів були створені окремі ТЕРИТОРІЇ ПРОФЕСІОНАЛІВ, де вони окремо можуть обговорювати теми, які стосуються безпосередньо їхньої професії.
Окремо, на веб-порталі були створені розділи, націлені на подальше навчання учасників тренінгів Проекту: ПОСТ-ТРЕНІНГОВА ПІДТРИМКА та ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. У розділі ПОСТ-ТРЕНІНГОВА ПІДТРИМКА розміщено завдання та тести з різних управлінських тем, які були предметом навчальних програм для Керівників апаратів судів та Помічників суддів.
У розділі ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ відкрито перший електронний курс з питань управління конфліктами МАРАФОН КОНСТРУКТИВНИХ РІШЕНЬ.
Цільовою аудиторією курсу є Керівники апаратів українських судів, які пройшли п’ятимодульну навчальну програму Проекту з питань сучасних методів управління. У навчальну програму керівників апаратів судів були включені наступні теми: Ефективна комунікація, Стратегічне планування, Управління персоналом, Управління конфліктами, Формування ефективної команди.
Електронний курс МАРАФОН КОНСТРУКТИВНИХ РІШЕНЬ передбачено як супровід до тренінгу «Управління конфліктами». У результаті проходження електронного курсу учасники матимуть чудову нагоду разом з колегами розробити ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій.
Тривалість електронного курсу складає 3 тижні; курс розпочався 26 травня 2010 року та завершився 18 червня 2010 року.
Курс складається з наступних розділів:
· Підготовка до старту: 26-28 травня 2010 року
Протягом перших трьох днів курсу відбудеться знайомство учасників та тренерів, формування команд і виконання одного завдання у командах.
· Забіг №1 «Професійний смолоскип»: 31 травня- 4 червня 2010 року
Перший повноцінний забіг буде присвячений емоційному інтелекту та професійному вигорянню. Учасники виконуватимуть завдання у командах та індивідуальні завдання.
· Забіг №2 «Пожежна команда, до роботи!»: 07-11 червня 2010 року
У другому забізі учасники відпрацьовуватимуть техніки запобігання негативним емоціям та техніки зменшення негативних емоцій. Робота проводитиметься у командах.
· Забіг №3 «Рефері, на ринг!»: 14-18 червня 2010 року
Останній он-лайн розділ присвяченій темі «Медіація». Учасники розв’язуватимуть кейс «Медіація у конфлікті».
Після завершення третього забігу марафону Проект запросив учасників курсу на ПАРАД КОНСТРУКТИВНИХ РІШЕНЬ, який відбувся 1 та 2 липня 2010 року. Парад конструктивних рішень - це фінальний захід, присвячений електронному курсу, який проводився в етно-комплексі «Українське село», що в 20 км від міста Києва. Усі учасники курсу зустрілися один з одним та з тренерами курсу поза мережею Інтернет, та мали можливість висловити свою думку щодо ефективності проведення дистанційного навчання в судовій системі України.
Проект планує розширяти мережу учасників віртуальної професійної спільноти та залучати їх до безпосереднього адміністрування ресурсу (ведення форумів, розробки електронних курсів, тощо), ініціювати нові цікаві форуми для учасників та розробляти нові електронні курси для різних цільових аудиторій.
Цю ініціативу було розпочато для Вас і відповідно НАШ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ потребує Вашої активної участі.
Сподіваємось, що ВИ приєднаєтесь до віртуальної професійної спільноти і станете творцем своєї майбутньої професійної долі!
Для того, щоб стати учасником спільноти Вам необхідно заповнити наступну форму та надіслати Адміністратору простору – Ігорю Катерняку (ikaternyak@udl.or.ua).
Про Вашу реєстрацію на порталі Вам повідомлять додатково: Ваш логін та пароль буде надіслано на вказаний Вами e-mail або надіслано смс на мобільний телефон.
ПІБ
|
|
Посада
|
|
Ім’я та прізвище англійською мовою
|
|
Е-mail
|
|
Мобільний телефон
|
|