Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Колектив Малиновського районного суду м. Одеси висловлює щирі співчуття з приводу загибелі на війні Василя Лічмана - сина Голови суду

27 січня 2023, 08:32

23 січня 2023 року загинув син Голови суду Лічмана Леоніда Григоровича - Лічман Василь Леонідович – адвокат, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, який з березня 2022 року боронив Батьківщину після нападу країни-агресора.

Колектив Малиновського районного суду м. Одеси висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу загибелі Василя Леонідовича.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Василя Леонідовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих.

Вічна, світла пам’ять …

Прощання з загиблим захисником - Лічманом Василем Леонідовичем, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами, відбудеться 28 січня (субота) 2023 року о 10:00 годині у Домі офіцерів, за адресою: вул. Піроговська, буд. 7/9.

Поховання проходитиме на Алеї слави Західного кладовища. 

 

Малиновський районний суд міста Одеси