Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До судів з початку дії карантинних заходів не допустили 1002 відвідувачів з ознаками ГРВІ

22 травня 2020, 15:11

Співробітники Служби судової охорони в умовах дії карантинних заходів та обмежень продовжують нести службу з охорони об’єктів судової влади і вживають заходи щодо протидії розповсюдженню Covid-19 у судових установах.  

З початку введення карантинних заходів у 251 суді, органі та установі системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби судової охорони, співробітники Служби проводять температурний скринінг їх працівникам і відвідувачам.

За цей час судові охоронці перевірили майже 317,5 тис. осіб. 1002 відвідувачам було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань і запропоновано звернутися до лікарів. На двох відвідувачів, які відмовилися дотримуватися карантинних заходів та одягнути захисні маски, викликаними поліцейськими складено адміністративні матеріали за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Найбільше відвідувачів з ознаками ГРВІ не допущено до судових установ міста Києва, Київської та Харківської областей.

Судові охоронці несуть службу в захисних масках, окулярах і рукавичках, а кожний пункт пропуску забезпечений засобами для дезінфекції рук та предметів.

Співробітники Служби судової охорони наголошують, що дотримання вимог карантинних заходів – пряма вимога законодавства, і звертаються до громадян із проханням дотримуватися заходів із протидії розповсюдженню Covid-19 і відвідувати судові установи лише в засобах індивідуального захисту.

За повідомленням прес-служби ССО