Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Видано спільний наказ Державної судової адміністрації України та Міністерства юстиції України

23 червня 2022, 14:28

Державна судова адміністрація України та Міністерство юстиції України видали спільний наказ «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих документів».

Цим документом, який підписано Міністром юстиції України Денисом Малюською та Головою ДСА України Олексієм Сальніковим, затверджено Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих документів.

Затверджена редакція Положення про ЄДРВД передбачає побудову функціоналу реєстру, який дозволить здійснювати:

  • облік електронних виконавчих документів;
  • надання інформації про стан виконання електронного виконавчого документа, в тому числі і про стан виконання рішень Європейського суду з прав людини, ухвалених проти держави, строки виконання судового рішення, суму коштів, що підлягає стягненню, суму вже стягнутих коштів, суму заборгованості боржника, зокрема, держави;
  • вчасне інформування сторін виконавчого провадження та інших зацікавлених органів про терміни, зміну стану виконання електронних виконавчих документів (рішень Європейського суду з прав людини, ухвалених проти держави) та результати їх виконання;
  • можливість обчислення розміру всієї непогашеної заборгованості держави за невиконаними рішеннями національних судів.

Контроль за виконанням цього наказу покладено на заступника Голови Державної судової адміністрації України Чорнуцького С.П. та заступника Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Орлова С.Г.

Державна судова адміністрація України