flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розклад роботи відділу прийому громадян та попереднього розгляду їх звернень

 РОЗКЛАД РОБОТИ ВІДДІЛУ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ТА ПОПЕРЕДНЬОГО РОЗГЛЯДУ ЇХ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ, ЗАЯВ, СКАРГ ТА КЛОПОТАНЬ  

Понеділок - Четвер

П'ятниця

Субота та Неділя

 з 09 год. 00 хв. 

до 17 год. 00 хв.

(безперервно)

 з 09 год. 00 хв.

до 16 год. 00 хв.

(безперервно)

Вихідні дні

 

Відповідно до ст. 53 Кодексу законів про працю України тривалість робочого часу напередодні святкових і неробочих днів скорочується на одну годину. 

Апеляційним судом м. Києва приймаються лише належним чином оформлені апеляційні скарги: на чистому папері формату «А4» (297 х 210 мм.). Для зручності обробки документа з усіх боків сторінки залишаються вільні місця (поля). Поле з лівого боку - 35мм, воно використовується для резолюції та інших позначок, а також дає можливість вільно читати текст підшитого до справи документа. Праворуч залишається поле не менше 8мм (це зберігає текст від пошкодження). Поле верхнього кінця сторінки повинно мати 20мм. На ньому розміщуються відмітки діловода. На нижньому кінці сторінки поле не повинно бути меншим за 16мм. Якщо текст документа займає більше, ніж один аркуш паперу, то на наступний аркуш паперу не можна переносити лише підпис. Крім підписів там має бути не менше двох рядків тексту. Нумерація сторінок проставляється, починаючи з другої сторінки. Номери сторінок позначаються на верхньому полі без крапок і тире.

Оформлення дозволу на побачення з особами, які перебувають під вартою, та ознайомлення з матеріалами судових справ здійснюється через працівників відділу забезпечення розгляду звернень та надання інформації у визначений графіком час.