flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

29.05.2017

 

П Р О Т О К О Л

загальних зборів суддів

Апеляційного суду Чернігівської області.

 

 

29 травня 2017 року                                                                               м. Чернігів

 

Присутні на зборах: 27 суддів із 28 працюючих.

Початок зборів о 12 годині 00 хвилин.

 

 

 

Голова Апеляційного суду Чернігівської області Тагієв С.Р. оголошує відкритими загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області, та повідомляє, що відповідно до ч. 2 ст. 128 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»  ним ініційовано проведення загальних зборів для обрання секретаря судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Чернігівської області в зв’язку з закінченням його повноважень.

 

Голова апеляційного суду Чернігівської області Тагієв С.Р. запропонував обрати голову зборів та секретаря.

 

Від суддів Апеляційного суду Чернігівської області надійшла пропозиція головою загальних зборів обрати суддю Тагієва С.Р., а секретарем – суддю Лакізу Г.П.

                                      Голосували:

 

Вирішили: обрати головою загальних зборів суддю Тагієва С.Р.,  секретарем – суддю Лакізу Г.П.

 

Голова загальних зборів Тагієв С.Р. пропонує на порядок денний зборів наступні питання:

 

 

                                                              Голосували:

Вирішили: затвердити наступний порядок денний:

 

 

По першому питанню порядку денного  «Обрання секретаря судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Чернігівської області в зв’язку з закінченням його повноважень» виступив голова суду Тагієв С.Р., який повідомив присутніх про те, що загальні збори суддів є повноважними, оскільки згідно зі штатним розкладом в апеляційному суді є 50 посад суддів, фактично працює 28 суддів, з яких присутні 27 суддів.

Голова суду також повідомив присутніх про те, що Закон України «Про судоустрій і статус суддів» не містить вимоги про обрання секретаря судової палати таємним голосуванням, а тому запропонував проводити обрання секретаря відкритим голосуванням.

 

                                                              Голосували:

 

Вирішили: проводити обрання секретаря відкритим голосуванням.

 

Голова зборів повідомив присутніх про проведення опитування суддів щодо можливих кандидатур на посаду секретаря судової палати з розгляду цивільних справ, та довів до відома інформацію про те, що єдиним кандидатом на вказану посаду судді пропонують кандидатуру судді Харечко Л.К.

Голова зборів запитав присутніх про наявність інших кандидатур для обрання секретарем судової палати, проте інших  пропозицій не надійшло.

Голова зборів запропонував обрати секретарем судової палати з розгляду цивільних справ суддю Харечко Л.К., яка присутня на зборах та висловила згоду на обрання.

                                      Голосували:

 

Вирішили: обрати суддю Харечко Любов Костянтинівну секретарем судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Чернігівської області.

Суддя Харечко Л.К. подякувала суддям за довіру.

 

По другому питанню порядку денного «Різне» щодо налаштування автоматизованого розподілу судових справ голова зборів надав слово керівнику апарату суду Кривонос Т.І., яка довела до відома присутніх зміст листа державного підприємства «Інформаційні судові системи» від 15.05.2017 року № 2158/17-Вих.

 

Зауважень щодо розподілу коефіцієнту навантаження не надійшло.

 

Надійшла пропозиція:

 

 

Також голова зборів виніс на обговорення питання про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку з повідомленням, що на відміну від попередньої редакції Правил помічникам суддів за роботу з комп’ютером надається 4 додаткових дня відпустки.

                                                                       Голосували:

 

Вирішили: затвердити Правила внутрішнього трудового розпорядку в новій редакції.

 

Голова зборів довів до відома суддів зміст листа Ради суддів України від 16 травня 2017 року «Щодо тимчасового виконання обов’язків додаткових помічників»; судді погодились з необхідністю збереження посад помічників.

 

Голова зборів запитав у присутніх кандидатуру судді у відставці для заохочення до Дня Конституції України званням «Заслужений юрист України».

 

Суддями Апеляційного суду Чернігівської області була запропонована кандидатура судді у відставці Трейтяк О.П. для заохочення званням «Заслужений юрист України».

                                             

                                           Голосували:

 

Вирішили: затвердити кандидатуру судді у відставці Трейтяк Олени Петрівни для заохочення званням «Заслужений юрист України».

 

Голова зборів оголосив загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області закритими.

 

 

Голова зборів:                  (підпис)                Тагієв С.Р.

 

Секретар:                        (підпис)             Лакіза Г.П.