flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

11.10.2016

П Р О Т О К О Л

 

загальних зборів суддів

Апеляційного суду Чернігівської області.

 

11 жовтня  2016року                                                                             м. Чернігів

 

Присутні на початку зборів: 28 суддів із 35 працюючих.

 (Список зареєстрованих

 присутніх суддів додається )

Початок зборів о 12 годині 00 хвилин.

 

Голова Апеляційного суду Чернігівської області Тагієв С.Р. оголосив відкритими загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області щодо особливостей визначення автоматизованого розподілу судових справ та питання щодо дотримання строків розгляду справ і повідомив про наявність кворуму, необхідного для проведення зборів.

 

Від суддів Апеляційного суду Чернігівської області надійшла пропозиція головою загальних зборів обрати суддю Тагієва С.Р., а секретарем – суддю Харечко Л.К.

                                            Голосували:

·      За – 28

·      Проти – 0

·      Утримався – 0

 

Вирішили: обрати головою загальних зборів суддю Тагієва С.Р.,  секретарем – суддю Харечко Л.К.

Голова загальних зборів оголошує питання порядку денного: вирішення заяви Горобець Т.В. щодо виключення з авторозподілу і вирішення питання звернення з оголошенням щодо можливого збільшення терміну розгляду справ суддями Апеляційного суду.

 

           По вказаних питаннях виступив суддя Тагієв С.Р., який повідомив збори, про заяву судді Горобець Т.В., де остання просить в зв’язку з важким станом здоров’я вирішити питання щодо доручення їй роботи пов’язаної з виконанням аналізів, узагальнень та виключення з авторозподілу справ до вирішення заяви про її звільнення з роботи.

 

Голова зборів поставив на голосування питання про виключення з авторозподілу справ судді Апеляційного суду Чернігівської області Горобець Тетяни Володимирівни до вирішення питання про її звільнення з роботи.

 

                                           Голосували:

·      За – 28

·      Проти – 0

·      Утримався – 0

Вирішили: До вирішення питання про звільнення з роботи судді Апеляційного суду Чернігівської області Горобець Тетяни Володимирівни виключити останню з авторозподілу справ.

 

Голова зборів поставив на голосування питання про звернення з оголошенням щодо можливого збільшення терміну розгляду справ суддями Апеляційного суду через значне скорочення кількості працюючих суддів, зазначивши при цьому, що колектив суду і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання встановлених законом строків.

                                         

                                           Голосували:

·      За – 28

·      Проти – 0

·      Утримався – 0

 

Вирішили: звернутися з оголошенням щодо можливого збільшення терміну розгляду справ суддями Апеляційного суду через значне скорочення кількості працюючих суддів, зазначивши при цьому, що колектив суду і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання встановлених законом строків.

 

Голова зборів оголосив загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області закритими.

 

Голова зборів:                                                                       С.Р. Тагієв

 

Секретар:                                                                               Л.К. Харечко