flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Садіг Тагієв: "Суддя - незалежний, якщо він чесний"

10 жовтня 2017, 15:09

У Чернігові 9 жовтня 2017 року відбувся регіональний судовий форум «Самоврядування суддів – гарантія незалежності», організований Асоціацією правників України та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування Володимир Кравчук та представник програми «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку «USAID» Сергій Сученко.

                         

Учасники заходу активно обговорювали питання реалій та проблематики судової реформи, напрямків удосконалення суддівського самоврядування, критеріїв незалежності суддів. «Суддя – незалежний, якщо він чесний», - сказав під час виступу Садіг Тагієв.

«Самоврядування – це гарантія незалежності судової влади. Без сильного суддівського самоврядування неможливо забезпечити прозору й незалежну роботу суду», - запевняють спікери форуму.

Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, детально розповів аудиторії про основні тенденції формування суддівського корпусу на прикладі щойно завершеного конкурсу до Верховного Суду. Він зазначив, що це перший відбір кандидатів до найвищої судової інстанції такого відкритого, прозорого формату.

У рамках форуму відбулась прес-конференція за участю голови ВККСУ Сергія Козьякова, голови Апеляційного суду Чернігівської області Садіга Тагієва, члена ВРП Олексія Маловацького та ін. Учасники конференції відповідали на питання журналістів щодо результатів конкурсу до Верховного Суду, добору на вакантні посади суддів місцевих судів, проблем реформування судової гілки влади в цілому.

Будемо сподіватись, що нові знання та професійний досвід колег-правників стануть в пригоді усім учасникам заходу. 

 

Посилання за темою:

https://www.youtube.com/watch?v=T0AQRFsPPPk

http://newch.tv/news/news/item?id=6263

http://chodtrk.com.ua/?p=52275

http://cheline.com.ua/chelinetv/suspilstvo-video/suddivskij-bomond-krayini-zibravsya-na-forumi-v-chernigovi-video-99017